pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Nowe logo policji

KUP LICENCJĘ
Pin It email print

MSW zaprezentowało nowy znak graficzny policji. Nowe logo,przedstawił jeden z jego autorów z zespołu Idee z Katowic, poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w komunikacie.

 

Konkurs na nowe logo jest jednym z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów policji, który będzie realizowany w latach 2013-2015, a jego budżet wynosi około 1 mld zł.

- Program standaryzacji zakłada ujednolicenie graficznych, wizerunkowych i funkcjonalnych aspektów działalności polskich komend i komisariatów policji oraz ma doprowadzić do poniesienia jakości pracy policjantów – podkreślał Marcin Jabłoński, podsekretarz stanu w MSW.
Jabłoński poinformował, że program standaryzacji komend i komisariatów policji będzie realizowany w latach 2013-2015. Na program, MSW planuje przeznaczyć około 1 mld zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

5 Komentarze

kraków 2013-05-25

wydadzą na to MILIARD? to już zmiana logo PZU była tańsza!

jaN 2013-05-25

W logo powinien być też wkomponowany nadinsp. Marzec bohater opolskiej seksafery oraz przeciętny wyciąg z mundurowej emerytury

Karbinadel 2013-05-27

Podniesienie jakości pracy policjantów może nastąpić tylko przez pogonienie ich do roboty, połączone z ograniczeniem przywilejów.

ABSORDINUM 2013-05-27

Wczoraj dostałem mandat. Na drodze S1 jest ograniczenie do 90km/h. Długa prosta, w miare równa nawierzchnia. Sucho, słonecznie. Nagle wyskoczyła policyjna Alfa. Cak, pobocze, przekroczenie prędkości. Pytam sie - Panowie, dlaczego na takim ładnym odcinku drogi ekspresowej jest ograniczenie do 90km/h - bo są dziury...przejechałem w 4 lata prawie 200K km bez mandatu, a dostałem go za..... dziury...szanowna Policjo, weźcie się do prawdziwej roboty...

prezydent2015 2013-05-27

Polskiej Policji pomóc może jedynie ... likwidacja.

Wiadomości dnia na www.pb.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu