pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Nowe logo policji

KUP LICENCJĘ
Pin It email print

MSW zaprezentowało nowy znak graficzny policji. Nowe logo,przedstawił jeden z jego autorów z zespołu Idee z Katowic, poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w komunikacie.

 

Konkurs na nowe logo jest jednym z etapów programu standaryzacji komend i komisariatów policji, który będzie realizowany w latach 2013-2015, a jego budżet wynosi około 1 mld zł.

- Program standaryzacji zakłada ujednolicenie graficznych, wizerunkowych i funkcjonalnych aspektów działalności polskich komend i komisariatów policji oraz ma doprowadzić do poniesienia jakości pracy policjantów – podkreślał Marcin Jabłoński, podsekretarz stanu w MSW.
Jabłoński poinformował, że program standaryzacji komend i komisariatów policji będzie realizowany w latach 2013-2015. Na program, MSW planuje przeznaczyć około 1 mld zł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

5 Komentarze

kraków 2013-05-25

wydadzą na to MILIARD? to już zmiana logo PZU była tańsza!

jaN 2013-05-25

W logo powinien być też wkomponowany nadinsp. Marzec bohater opolskiej seksafery oraz przeciętny wyciąg z mundurowej emerytury

Karbinadel 2013-05-27

Podniesienie jakości pracy policjantów może nastąpić tylko przez pogonienie ich do roboty, połączone z ograniczeniem przywilejów.

ABSORDINUM 2013-05-27

Wczoraj dostałem mandat. Na drodze S1 jest ograniczenie do 90km/h. Długa prosta, w miare równa nawierzchnia. Sucho, słonecznie. Nagle wyskoczyła policyjna Alfa. Cak, pobocze, przekroczenie prędkości. Pytam sie - Panowie, dlaczego na takim ładnym odcinku drogi ekspresowej jest ograniczenie do 90km/h - bo są dziury...przejechałem w 4 lata prawie 200K km bez mandatu, a dostałem go za..... dziury...szanowna Policjo, weźcie się do prawdziwej roboty...

prezydent2015 2013-05-27

Polskiej Policji pomóc może jedynie ... likwidacja.

Wiadomości dnia na www.pb.pl


News

Kontrakty terminowe na WIG20 na środę,...

Kontrakty terminowe na...
News

HGW czyli Handel Gruntami Warszawy

Temat dzikiej...
News

Między Brukselą a strachem

Tym, co nakręca nam...
News

Kontrakty terminowe na WIG20 na wtorek,...

Kontrakty terminowe na...
News

Panie, chodź Pan na forex

Reklamowa ofensywa firm...
News

Koniec wakacji

Kończy się sierpień, a z nim wakacje i letnia hossa…....
News

Narodowi czempioni a prywatni pretendenci

Od dobrych kilku kwartałów...
News

Luz blues w gospodarce

Luzowanie ilościowe. To hasło, które zdominowało...
Najlepsze blogi o biznesie

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu