pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Wojciech Sass pokieruje Nationale-Nederlanden Polska

KUP LICENCJĘ
Mariusz Gawrychowski
Pin It email print

Wiceprezes BGŻ BNP Paribas stanie od października na czele jednego z największych towarzystw życiowych na polskim rynku.

 

Nationale-Nederlanden Polska (byłe ING Życie) będzie miała nowego szefa. Od 1 października na czele towarzystwa życiowego stanie Wojciech Sass, obecnie wiceprezes BGŻ BNP Paribas. Zastąpi on w towarzystwie Tjeerd Bosklopper, który przenosi się w strukturach ubezpieczyciela do Holandii.

Wojciech Saas jest związany z bankiem BGŻ BNP Paribas od 2011 roku. Był w nim odpowiedzialny za obszar bankowości detalicznej i biznesowej. Wcześniej przez wiele lat pracował w konsultingu. Od 2007 roku był partnerem i dyrektorem zarządzającym Boston Consulting Group w Polsce.

– Jesteśmy przekonani, że jako CEO Nationale-Nederlanden w Polsce, Wojciech Sass będzie odgrywać kluczową rolę w dalszym rozwoju naszego biznesu – mówi Robin Spencer,  szef NN Insurance International.

To kolejna zmiana kadrowa na rynku ubezpieczeniowym w ostatnich tygodniach. Miesiąc temu AXA Polska ogłosiła, że na jej czele stanie Michał Kwieciński. Wcześniej zaś Aneta Podyma została szefem Pramerica Życie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na www.pb.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu