pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Kolejna osoba z Goldman Sachs w ekipie Trumpa

KUP LICENCJĘ
Marek Druś, nyt.com
Pin It email print

Dina H. Powell, która zarządzała wieloma inicjatywami filantropijnymi Goldman Sachs odejdzie z firmy aby zostać doradcą w Białym Domu, donosi The New York Times powołując się na anonimowe źródła.

 

Powell pracowała w przeszłości dla Departamentu Stanu i była doradcą w Białym Domu za prezydentury Georga W. Busha. Źródła NYT twierdzą, że ma doradzać Donaldowi Trumpowi w sprawie aktywizacji gospodarczej kobiet. Jedno z nich twierdzi, że w ostatnich tygodniach Powell często kontaktowała się z Ivanką Trump, córką prezydenta-elekta. Informator gazety podkreśla jednak, że Powell ma doradzać prezydentowi Trumpowi, a nie jego córce, która nie planuje obejmować żadnej roli w Białym Domu. Mąż Ivanki Trump, Jared Kushner, ma być doradcą prezydenta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

Komentarze

Wiadomości dnia na www.pb.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu