Pokaż, jak przyciągasz i zatrzymujesz talenty

Kapituła


 1. Name person

  Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich w Orange Polska

  Od stycznia 2011 na stanowisku Członka Zarządu ds. Zasobów Ludzkich w Orange Polska. Wcześniej, od 2009 roku Dyrektor Wykonawczy Telekomunikacji Polskiej (obecnie Orange Polska) ds. Zasobów Ludzkich. Związany z firmą od ponad 10 lat. Swoją karierę w Grupie rozpoczynał w 2001 w PTK Centertel na stanowisku Menedżera Human Resources dla Sprzedaży i Marketingu. Od 2005 r. był Dyrektorem Pionu Zarządzania Kompetencjami i Rozwojem Pracowników. Wcześniej Dyrektor Szkoły Przedsiębiorczości i Kadr w Infor Training (Grupa Wydawnicza Infor) oraz Dyrektor Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odpowiedzialny za wdrażanie programów szkoleniowych wspierających rozwój edukacji w Polsce. Jest również Członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Ukończył Wydział Historii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studia Podyplomowe Kierowania Instytucjami Samorządowymi i Organizacjami Pozarządowymi również na Uniwersytecie Warszawskim.

 2. Name person

  Development Director, Antal

  Head hunter z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w strukturach międzynarodowych firm rekrutacyjnych w Polsce, na Węgrzech i Wielkiej Brytanii. Od 2006 roku związana z Antal Polska. Jako konsultant, następnie lider zespołu i menedżer dywizji tworzyła i zarządzała liniami biznesowymi wspierającymi wiodących polskich i międzynarodowych organizacji w zakresie rekrutacji i doradztwa HR. Od 2015 roku jako Dyrektor Rozwoju łączy zarządzanie dywizją rekrutacyjną z rozwojem nowych produktów i nierekrutacyjnych linii biznesowych: Antal HR Consulting i Antal Employer Branding.

 3. Name person

  wiceprezes ds. kontaktów z firmami w Stowarzyszeniu Studentów BEST

  Studentka trzeciego roku Politechniki Warszawskiej. Pełni funkcję wiceprezesa ds. kontaktów z firmami w Stowarzyszeniu Studentów BEST. Bada potrzeby nie tylko studentów, stawiających pierwsze kroki w kierunku zawodowej kariery, ale także firm, poszukujących młodych i utalentowanych pracowników. Reprezentantka międzynarodowej organizacji, dla której proces rekrutacji czy wdrożenia w struktury organizacji nie jest niczym obcym.

 4. Name person

  dyrektor personalny, członek zarządu Bonnier Business Polska

  Doświadczony menedżer i praktyk HR-u. Od kilkunastu lat odpowiada za realizację strategii personalnej w Bonnier Business Polska, w tym funkcjonowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi firmy, realizację kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących wspierania rozwoju - zarówno indywidualnego pracowników , jak i w ujęciu systemowym - całej organizacji . Specjalizuje się w obszarach zarządzania systemami wynagradzania i motywowania oraz ocen i rozwoju kompetencji pracowników. Absolwentka polityki społecznej i zarządzania zasobami ludzkimi. Prywatnie – szczęśliwa mama (Hani, Tereski i Łucji).

 5. Name person

  doktorant wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej

  Reprezentant milenialsów, ambasador Biura Karier na swojej Uczelni. Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół procesów przejścia osób młodych z systemu edukacji na rynek pracy, procesów rekrutacji i selekcji, wdrożenia nowo zatrudnionych oraz monitorowania ich rozwoju.

 6. Name person

  Wiceprezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami

  Z PSZK związana jest od 2003 roku. W zarządzie Stowarzyszenia odpowiada za rozwój sieci członkowskiej, współpracę z Partnerami strategicznymi PSZK oraz realizację projektów employer brandingowych. Posiada doświadczenie w realizacji projektów edukacyjnych opartych o model zaangażowania pracodawców w proces dydaktyczny uczelni wyższych oraz zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków unijnych. Z wykształcenia psycholog. Autorka publikacji i artykułów w obszarze rozwoju kariery i zarządzania kapitałem ludzkim..

 7. Name person

  wiceprezes Work Service

  Ukończył studia w zakresie zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pracował przez prawie dziewięć lat w Procter&Gamble. Po objęciu stanowiska Menadżera ds. Strategii i Planowania Marketingowego na rynkach Europy Centralnej, Afryki i Bliskiego Wschodu (CEEMEA) opracował i wprowadził nowe strategie produktowe dla kategorii Detergentów na podległych rynkach. Za swoje osiągnięcia otrzymał złotą nagrodę Brand Building Award. Po powrocie do Polski objął stanowisko Menadżera marketingu handlowego Gillette. Od grudnia 2010 prowadził Pion Sprzedaży w polskim oddziale wiodącego operatora logistycznego – DB Schenker. Ponadto, od marca 2009 do końca 2011 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Metromedia Polska. W chwili obecnej pełni również funkcję Prezesa Zarządu w Lensvision Sp. z o.o.

 8. Name person

   

  Jak sam twierdzi – zarabia na życie opowiadaniem historii. Buduje silne marki – pracuje m.in. z Agorą, Grupą Allegro, wieloma mniejszymi firmami. Doradza startupom i innym przedsiębiorstwom – jako mentor np. podczas Startup Weekend czy Startup Fest. Dzieli się wiedzą – piszę blog o budowaniu marki, popełnił dwie książki: „Zakamarki marki” i „Grywalizacja”, prowadzi szkolenia z marketingu, brandingu, social media… Kocha literki niemal w każdej – poza Comic Sans – formie.

 9. Name person

  dyrektor zespołu kapitału ludzkiego w PwC

  Praktyk HR z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w wiodących firmach działających zarówno na rynku polskim, jak i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 5 lat jest związana z firmą doradczą PwC, gdzie pełni rolę Dyrektora Zespołu Kapitału Ludzkiego w Polsce i krajach bałtyckich. Ekspertka w zakresie zarządzania zmianą, transformacji kulturowej oraz kreowania innowacyjnej kultury organizacji. Współautorka nowatorskiego programu mentoringowego dla menedżerów "PwC Inspire". Ambasadorka najważniejszych światowych trendów HR, takich jak styl przywództwa oparty na kompetencjach miękkich, czy działania employer brandingowe dedykowane milenialsom. Aktywnie wspiera działania na rzecz zwiększenia udziału kobiet w biznesie na stanowiskach kierowniczych. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek Europeistyka), a także warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła kierunek Media i Komunikowanie w ramach Programu Studiów Europejskich Sciences-Po. Jest również certyfikowanym Coachem ICC.