Czytasz dzięki

10 dni do testu wiedzy o inwestowaniu

DI
opublikowano: 06-10-2011, 00:00

Już 16 października na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego dowiemy się, czy Polacy rozumieją zasady i mechanizmy rządzące gospodarką oraz jak zachowują się w obliczu ryzyka – odbędzie się Ogólnopolski Test Wiedzy o Inwestowaniu. Uczestnicy testu udzielać będą odpowiedzi na pytania zebrane w czterech blokach tematycznych związanych z psychologią inwestowania, praktyczną wiedzą z matematyki, giełdą i jej mechanizmami oraz ekonomią.

Swoją gotowość do udziału w zabawie zapowiedziało już wielu uznanych dziennikarzy, m.in. z redakcji „Pulsu Biznesu”. Z pytaniami zmierzą się również osoby znane z ekranów telewizyjnych, m.in. Anna Popek, Katarzyna Herman, Monika Richardson oraz Maciej Orłoś. Przebieg oraz wyniki testu skomentują wybitni polscy ekonomiści oraz goście, m.in.: Aleksander Grad, minister skarbu, czy Ludwik Sobolewski, prezes GPW.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane