10 tekstów, z którymi czytelnicy pb.pl spędzili najwięcej czasu

DI
31-12-2015, 15:34

Słynny „złoty pociąg”, który ukryty ma być gdzieś pod Wałbrzychem zawładnął umysłami milionów ludzi na świecie. Naszych czytelników zaciekawił bardziej niż kurs franka.

NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH - 2015 NA ŁAMACH PB >>

Redakcja wybrała już najważniejsze teksty roku, które ukazały się w sylwestrowym wydaniu „Pulsu Biznesu”, ale wybory internautów są niezbadane i czasem mogą zaskakiwać. Tak jest i teraz. 

Przygotowaliśmy listę zeszłorocznych tekstów uporządkowaną według łącznego czasu trwania odsłon. Inaczej mówiąc, przy poniższych tekstach nasi czytelnicy spędzili najwięcej czasu.

Zdecydowanym zwycięzcą okazały się sensacyjne doniesienia o tym, że pod Wałbrzychem odnaleziono legendarny pociąg z czasów II wojny światowej, który zawiera wiele kosztowności.   

Na drugim miejscu nietypowego rankingu tekstów, przy których nasi czytelnicy spędzili najwięcej czasu jest jeden z materiałów poświęconych zawirowaniu wokół kursu franka. O ile informacje o „złotym pociągu” nie miały raczej większego wpływu na życie szarego człowieka, o tyle szwajcarska waluta była w stanie mocno namieszać w portfelu niektórych Polaków.  

Teksty, którym czytelnicy poświęcili najwięcej czasu 

1. „Złoty pociąg” odnaleziony

2. Bank Szwajcarii przestaje bronić franka

3. Startupowa ofensywa Grażyny Kulczyk

4. TOP 20 - czyli prawie sami cudzoziemcy

5. Banki mogą zablokować oszczędności

6. Jan Kulczyk nie żyje

7. Inwestorzy donieśli na milionera 

8. Andrzej Klesyk kończy śrubowanie rekordu

9. Dwóch licytuje się o Bank BPH 

10. Fiskus dostał broń do walki z oszustami

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / 10 tekstów, z którymi czytelnicy pb.pl spędzili najwięcej czasu