10 tys. USD nagrody za oglądniecię horroru

WST, Reuters
opublikowano: 24-02-2010, 19:40

Jeden z reżyserów z Bollywood (indyjski odpowiednik słynnego amerykańskiego Hollywood) rzucił wyzwanie fanom filmów grozy. Aż 10 tys. dolarów zdobędzie każdy, kto sam w kinie oglądnie wyprodukowany przez niego najnowszy thriller aż do napisów końcowych.

Zatytułowany „Phoonk 2” film wyreżyserował Ram Gopal Varma. To sequel jego filmu z 2008 r. pod tym samym tytułem. Jego treścią jest zły duch który terroryzuje rodzinę.

10 tys. USD nagrody za oglądniecię horroru 10 tys. USD nagrody za oglądniecię horroru „Każdy, kto twierdzi, że film nie jest w stanie go wystraszyć, będzie mógł to stwierdzić osobiście” – powiedział Varma podczas promocji filmu w Mumbaju.

Reżyser poinformował, że każdy kto podejmie rękawicę zostanie podłączony do specjalnej maszyny monitorującej pracę serca i poddany zostanie kontroli kamer sprawdzających czy oczy są otwarte przez całą projekcję. Odczyty z maszyn będą transmitowane na żywo na ekran poza kinem. Jeśli zawodnik dotrwa do końca może wygrać 500 tys. rupii (około 10,8 tys. USD).

To drugie podejście reżysera do takiej formy promocji filmu. Pierwsze, przy okazji prezentacji oryginalnej wersji w 2008 r. zostało wstrzymane po zarzutach o nieuczciwej selekcji fanów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST, Reuters

Polecane