100 tys. do wygrania od poniedziałku

DI
15-03-2013, 00:00

Wponiedziałek rusza konkurs inwestycyjny TMS Pro Daytrader z nagrodą główną 100 000 zł.

By wygrać, nie trzeba grać non stop. Wystarczy wykorzystać trzy najlepsze okazje inwestycyjne, jak rasowy daytrader. O przebiegu informować będą na bieżąco „PB” i portal pb.pl. Pierwszy, bezgotówkowy etap rywalizacji, odbywa się na kontach z wirtualnym kapitałem. Dziesięciu najlepszych uczestników otrzyma po 3000 zł na rachunek TMS Pro. Ta czołówka weźmie udział w drugim etapie konkursu, w którym z grona inwestorów TMS Pro wyłonieni zostaną najlepsi daytraderzy. Łączna wartość nagród to 175 000 zł.

— Innowacyjna jest nie tylko platforma TMS Pro, na której odbywa się rywalizacja, ale również sama formuła konkursu. Nie bierzemy pod uwagę wyłącznie najwyższej stopy zwrotu w czasie zawodów. O kolejności w rankingu decyduje średnia z trzech najlepszych wyników dziennych. Dzięki temu uczestnicy nie są zmuszeni do ciągłej aktywności na rynku i mogą rozważniej poszukiwać okazji inwestycyjnych — mówi Mariusz Potaczała, prezes TMS Brokers.

Konkurs jest zgodny z ideą daytradingu i z przekazem edukacyjnym TMS Brokers. Uczestnicy, którzy otworzą rzeczywiste rachunki przed startem drugiego etapu, mogą liczyć na jeden z inwestycyjnych bestsellerów. Kolejna korzyść to udział w zaawansowanym szkoleniu webinarowym oraz podręcznik do daytradingu. Tym, którym do zwycięstwa zabraknie niewiele, ufundowano udział w profesjonalnych, 4-dniowych szkoleniach z daytradingu w Forex-University.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / 100 tys. do wygrania od poniedziałku