100 tys. zł dla kobiety biznesu

MBE
opublikowano: 05-09-2012, 00:00

KONKURS

Jeszcze do 15 września przedsiębiorcze panie mogą zgłaszać się do konkursu Darboven Idee Grant. Do wygrania jest 100 tys. zł. Konkurs jest adresowany do autorek innowacyjnych koncepcji biznesowych. Zgłaszać się może każda kobieta, która ma oryginalny pomysł na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub już go wprowadziła we własnej firmie, działającej nie dłużej niż trzy lata. Organizatorem polskiej edycji konkursu jest firma J.J. Darboven Poland z Rumi koło Gdyni. Pomysłodawcą przed- sięwzięcia oraz fundatorem nagrody jest Albert Darboven — właściciel międzynarodowego holdingu, do którego należy polski oddział. Jego zdaniem, Polki wciąż napotykają wiele przeszkód, chcąc zrealizować swoje innowacyjne pomysły biznesowe.

Poprzez organizację konkursu Albert Darboven chce zwrócić uwagę na fakt, że biznes nie jest jedynie męską domeną i zachęcić kobiety do kreatywnego działania na tym polu. Konkurs organizowany jest w Polsce co dwa lata od 2006 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / 100 tys. zł dla kobiety biznesu