11. Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

  • Materiał partnera
opublikowano: 15-12-2020, 09:03
aktualizacja: 15-12-2020, 09:33

W dniach 20-21 stycznia 2021 r. odbędzie się 11. edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG, po raz pierwszy wyłącznie w formule online. Podczas wydarzenia 25 ekspertów KPMG wygłosi 13 prelekcji kierowanych m.in. do prezesów, dyrektorów finansowych i głównych księgowych oraz członków zarządów odpowiedzialnych za obszary podatkowe i rachunkowe w firmach.

W trakcie Kongresu zostaną omówione m.in. zmiany w zakresie CIT, PIT i VAT, trendy w kontrolach podatkowych oraz podatkach międzynarodowych, istotne zagadnienia z obszaru cen transferowych, koncepcja rzeczywistego właściciela oraz źródła finansowania dla przedsiębiorców w latach 2021-2027. Prelegenci zaprezentują tematy związane z cyfrową transformacją, sprawozdawczością finansową, a także zmianami w KSH oraz prawnymi aspektami przygotowania przedsiębiorstwa do sprzedaży.

Wyłącznym Organizatorem i Patronem merytorycznym Kongresu jest KPMG.

  • Udział jest bezpłatny i możliwy po rejestracji. Wydarzenie odbędzie się w języku polskim z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski.
  • Zgłoszenia należy przesyłać do 14 stycznia 2021 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie home.kpmg/pl/kongresKPMG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane