11bit efektownie odpalił Moonligtera

GSU
opublikowano: 29-05-2018, 16:53
aktualizacja: 29-05-2018, 16:55

Najnowsza gra z segmentu wydawniczego 11bit studios zebrała dobre recenzje krytyków i graczy.

Dziś do graczy trafiła gra Moonlighter, stworzona przez hiszpańskie studio Digital Sun, której wydawcą jest 11bit studios. Pierwsze oceny gry są bardzo pozytywne. Średnia ocen krytyków z portali branżowych zebrana na portalu Metacritic to 85/100. Oceny wahają się od 92 do 85. Natomiast gracze przyznali produkcji 8,3 w skali do 10. 

 - Przykładamy bardzo dużą wagę, żeby nasze gry, w tym z wydawnictwa, prezentowały jak najwyższą jakość. „Moonlighter” wpisuje się w tę filozofię. Bardzo nas cieszy, że media branżowe i recenzenci swoimi notami potwierdzili, że „Moonlighter” to bardzo dobra, wysokojakościowa produkcja – mówi Dariusz Wolak, odpowiedzialny za komunikacje w 11bit studios.

Obecnie Moonlighter znajduje się na trzeciej pozycji globalnych bestsellerów Staem. Na 12 wystawionych do tej pory recenzji użytkowników  portalu, ponad 80 proc. jest pozytywnych.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu