15-calowy ultrabook od Asusa

MK
17-07-2013, 00:00

Ciekawe urządzenie

VivoBook S551 to nowy model ultrabooka przeznaczony do pracy, rozrywki multimedialnej i gier, który na polski rynek wprowadza firma Asus. Wyposażono go w nowoczesny procesor czwartej generacji Intel Core i układ graficzny NVIDIA GeForce GT 740M.

Bardzo czuła, dotykowa matryca zapewnia płynne działanie na systemie Windows 8. Zainstalowane w ekranie czujniki wykrywają dotyk już na poziomie 6 mm (standard wyznaczony przez „ósemkę” to 9 mm). Urządzenie ma hybrydowy dysk.

Zostało wykonane ze szczotkowanego aluminium, które jest lżejsze niż inne metale, a jednocześnie zapewnia większą wytrzymałość na wstrząsy i zadrapania. Gadżet waży tylko 2,4 kg — i to z baterią litowo-polimerową 50Wh, która pozwala nawet na 6 godzin standardowej pracy (np. przeglądanie stron WWW, korzystanie z serwisów społecznościowych czy z pakietu Microsoft Office). Cena — 3399 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Świat / 15-calowy ultrabook od Asusa