26 miast najlepszych na delegacje

ŁO, "Forbes"
opublikowano: 28-01-2010, 12:19

W czasach kryzysu koszty tnie się wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Ucierpiały na tym również bardzo lubiane firmowe delegacje. Amerykański magazyn "Forbes" radzi czytelnikom, jakie miasta są  najlepsze na 24-godzinne służbowe wypady.

Niestety, dziennikarze magazynu postanowili skoncentrować się w tym wypadku na swoim terytorium i zaproponowali 26 amerykańskich miast.

Listę otwiera olbrzymia Atlanta, czyli miasto Coca-Coli, telewizji CNN i gigantycznego oceanarium, w którym swój "dom" znalazło ponad 100 tysięcy ryb.

Dalej na liście jest Boston, czyli metropolia starych uniwersytetów (Harvard i MIT), legendarnej koszykówki (zespół Celtics) i baseballu (stadion Red Sox).

Dziennikarze oprócz wielkich miast, w których zawsze znajdzie się coś do zwiedzenia, zobaczenia i zrobienia, typowali miejsca unikatowe, które mają coś, czego inni nie posiadają.

I tak umieszczono w rankingu Indianapolis ze słynnym torem wyścigowym, Las Vegas jako mekkę hazardu, Salt Lake City z ośnieżonymi stokami narciarskimi, genialnie zaprojektowane Portland, w którym jest więcej zieleni niż gdziekolwiek na prowincji i Charlotte powoli przeobraża się w "biznesowy hotspot".

26 najlepszych miast na biznesowe delegacje:

Atlanta
Austin
Baltimore
Boston
Charlotte
Chicago
Dallas
Denver
Houston
Indianapolis
Las Vegas
Los Angeles
Miami
Minneapolis
Nowy Orlean
Nowy Jork
Orlando
Philadelphia
Phoenix
Portland
Salt Lake City
San Diego
San Francisco
Seattle
Tampa Bay
Waszyngton

A jakie miejsca na biznesowe delegacje najlepiej wybierać w Polsce? Propozycje można zgłaszać na forum.


 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, "Forbes"

Polecane