4Media: sprzeczne sygnały

Dariusz Karolak
opublikowano: 29-11-2001, 00:00

Sprzeczne informacje docierają z 4Media. Członkowie władz aktywnie uczestniczą w notowaniach zarówno po stronie kupujących jak i sprzedających. Od początku października rynek konsoliduje się po fali wzrostowej z września. W międzyczasie o rozpoczęciu konkurencyjnej do 4Media działalności w zakresie wydawania prasy bezpłatnej poinformowały nowe firmy. Ciekawie przedstawia się sytuacja techniczna.

Dzienny MACD wybronił się powyżej linii równowagi i od 5 sesji zwyżkuje utrzymując się powyżej linii sygnału. Sygnał powrotu na rynek wygenerowały ROC i CCI. Przy odrobinie szczęścia pozostałe wkrótce podążą ich śladem. W układzie świecowym nastąpiło wybicie górą z 1,5-miesięcznego trójkąta, którego zasięg wynosi 1,94. Po drodze do pokonania są opory 1,63, 1,69 i najsilniejszy 1,84. Formacja załamie się gdy kurs spadnie poniżej skrzyżowania 3-miesięcznej linii wzrostów z górną linią trójkąta, 1,44.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

PO , Rynek