5 asów biznesu

Przemysław Barankiewicz
opublikowano: 10-11-2009, 00:00

Skończyły się eliminacje w konkursie "PB" na biznesowy sukces ostatnich 20 lat. Z dwudziestu redakcyjnych propozycji wybraliście finałową piątkę.

Zacięta walka o pięć czołowych pozycji trwała do niedzielnego wieczoru. Ostatecznie najwięcej głosów internautów padło na wymienione pod tym tekstem asy. W pokonanym polu zostawiły one takich gigantów biznesu, jak (w kolejności od miejsca 6. do 10.): Teresa Mokrysz, Maciej Adamkiewicz, Krzysztof Pawłowski, Jędrzej Wittchen i Roman Kluska.

Przypomnijmy, że całą dwudziestkę nominowała redakcja "PB". Łączy ich jedno — biznesowy sukces. Uwzględnialiśmy to, z czym kandydat ruszał na rynek, jaką pracę musiał wykonać i jakich cech charakteru użyć, by dojść tam, gdzie jest obecnie. Wielu przedsiębiorców, silnych na początku przemian ustrojowych, nie wytrzymało kondycyjnie i straciło na znaczeniu. Ich na liście nie ma. Ustąpili garstce, która utrzymała formę i rozwija firmy także w okresie gorszej koniunktury.

Teraz czas na finałową rozgrywkę. Wasze głosy zbieramy na stronie sukces.pb.pl do końca tygodnia. Zwycięzcę ogłosimy podczas uroczystych obchodów jubileuszu 20-lecia Konfederacji Pracodawców Polskich, które odbędą się 25 listopada w Teatrze Wielkim w Warszawie.

12 879

Tyle ważnych głosów oddano już w naszym plebiscycie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Przemysław Barankiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu