5 spółek, które przykuwają uwagę na sesji 25 X 2016

opublikowano: 25-10-2016, 11:50

Integer.pl, Wilbo, mBank, Idea Bank, a także Mangata wyróżniają się na dzisiejszej sesji na GPW.

Dwucyfrowa zwyżka notowań Integera.pl nie została poprzedzona publikacją żadnych informacji ze spółki, ale uważni obserwatorzy nie powinni być zaskoczeni. Poprzednio, kiedy notowania w ledwie 1,5 godziny wzrosły o 20 proc., prezes Rafał Brzoska wyjaśnił to bardzo krótko.

 

Zwyżkę notowań Wilbo wyjaśnić dużo łatwiej, bo spółka wczoraj po sesji podała informację o sprzedaży aktywów za 20 mln zł netto, co walnie przyczyni się do spłaty zobowiązań. Więcej...

Drugą sesję z rzędu wyraźnie rosną notowania mBanku. Jutro instytucja opublikuje wyniki za trzeci kwartał.

Rosną też notowania Idea Banku, ale w tym przypadku uwagę bardziej przykuwa kilka dużych transakcji, które nakręciły obroty do ponadprzeciętnych dla tego waloru 6 mln zł.

W odstawce są dziś natomiast akcje Mangaty Holding, czyli dawnej Zetkamy. Zarząd spółki ostrzegł inwestorów, że realna jest obniżka prognoz na 2016 r. ze względu m.in. na spowolnienie w inwestycjach i problemy spółki zależnej. Więcej...

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy