5 spółek, które przykuwają uwagę na sesji 4 XI 2016

opublikowano: 04-11-2016, 13:57

AC, Altus TFI, Lubawa, Comarch i Bytom to spółki, które wyróżniają się na sesji w piątek.

Białostocka spółka AC Autogaz drożeje po publikacji wyników za trzeci kwartał. Spółka zanotowała w tym okresie 8,8 mln zł zysku netto, 11,7 mln zł zysku operacyjnego i 50,5 mln zł przychodów. Dynamika w ujęciu rocznym (24, 32 i 18 proc.) jest wyraźnie wyższa niż w pierwszym półroczu, kiedy wynik netto urósł o 11 proc., a przychody o 12 proc. Więcej...

W górę idą notowania Altus TFI, po zapowiedzi poprawki projektu nakładającego podatek na fundusze inwestycyjne zamknięte. W środę zdołował on notowania giełdowych TFI, dziś sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Więcej...

Drożeją akcje Lubawy. Firma skokowo poprawiła wyniki. Więcej...

W odstawce są dziś akcje Comarchu, taniejące przy dość sporych obrotach. Spółka nie przekazała w ostatnich dniach żadnego istotnego komunikatu.

Mocno w dół idzie kurs Bytomia. Inwestorom nie przypadły do gustu wyniki za trzeci kwartał, choć zysk netto urósł o 49 proc. do 4,3 mln zł. Zysk operacyjny spadł o 17 proc. do 2,6 mln zł, a przychody zwiększyły się o 11 proc.d o 35,9 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy