6 prezesów, którzy są „rannymi ptaszkami”

DI, businessinsider.com
opublikowano: 17-01-2012, 12:12

Sukces nie śpi, a konkretnie mówiąc wstaje o odpowiednio wczesnej porze.

Portal „Business Insider”, który znany jest z niekonwencjonalnego opisywania biznesu, znowu zaskakuje. Serwis zebrał wypowiedzi prezesów znanych spółek, którzy opowiadali w mediach o swoich harmonogramach dnia.

Zobacz więcej

Andrea Jung z Avon Products rozpoczyna dzień o 5 rano, ale są prezesi, którzy wysyłają e-maile do pracowników jeszcze pół godziny wcześniej (fot. Bloomberg)

Okazuje się, że do osiągnięcia sukcesu w biznesie konieczne są naprawdę wczesne ranne pobudki i żelazny plan pracy realizowany tuż po wstaniu z łóżka. Tim Cook, prezes technologicznego giganta Apple i następca legendarnego Steve’a Jobsa, znany jest na przykład z tego, że swoim współpracownikom wysyła e-maile o 4:30 rano, a o 5:00 jest już na sali gimnastycznej.

6 prezesów, którzy długo nie śpią

Dan Akerson, prezes General Motors 4:30

David Cush, prezes Virgin America 4:15

Tim Cook, prezes Apple 4:30

Robert Iger, prezes Disney’a 4:30

Andrea Jung, prezes Avon Products 5:00

Paul Polman, prezes Unilever 6:00

O której pojawiał się w biurze słynny Jon Corzine? A o której za biurkiem zasiada szef Starbucksa? Serwis "Business Insider" zebrał odpowiedzi>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, businessinsider.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Kariera / 6 prezesów, którzy są „rannymi ptaszkami”