90 indyjskich firm szuka kontrahentów

SACH
opublikowano: 16-05-2014, 00:00

Hindusi chcą prowadzić biznes z Polakami. W tym celu przyjeżdżają do Poznania na spotkania B2B.

To okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą wejść na jeden z największych światowych rynków zbytu. 3 czerwca do stolicy Wielkopolski przylatują przedstawiciele firm z Indii, którym marzy się znalezienie polskich partnerów do biznesu. W tym celu wezmą udział w polsko-indyjskich spotkaniach B2B oraz konferencji „India — Poland Cooperation & Investments: Manufacturing, Engineering & Allied Sectors Seminar”.

Inicjatywa odbędzie się w ramach programu The India Show, który jest częścią tegorocznej edycji targów ITM Poland 2014. Z tej okazji do Poznania przyjedzie ok. 90 indyjskich przedsiębiorców. Spotkania B2B będą szansą na nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych i poznanie możliwości współpracy między firmami z obu krajów.

Podczas handlowych spotkań Hindusi zaprezentują szeroką gamę produktów, m.in. części samochodowe, części do maszyn rolniczych, instalacje gazowe, maszyny, kable, druty spawalnicze i narzędzia. Nie zabraknie też producentów pomp hydraulicznych, pieców, łożysk oraz turbin parowych i wodnych. Aby wziąć udział w spotkaniach, trzeba zarejestrować się na stronie http://rejestracja.piig- -poland.org/ lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny przy informacji o wydarzeniu na stronie www.een.org.pl/ i przesłać go na adres: klaudia. gostynska@piig-poland.org, faks: +61 624-21. Przedsiębiorcy powinni krótko opisać swoją działalność i wskazać firmy, z którymi chcieliby się spotkać. Wydarzenie organizują: Polsko-Indyjska Izba Gospodarcza, Engineering Export Promotion Council (EEPC India) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / 90 indyjskich firm szuka kontrahentów