ABC unijnego wsparcia

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 13-12-2017, 22:00

19 grudnia w Poznaniu odbędzie się szkolenie m.in. dla osób, które chcą zdobyć dotacje na założenie działalności gospodarczej lub rozkręcenie swojego biznesu.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu. Podczas wydarzenia eksperci przedstawią zasady związane z oceną i wyborem projektów, wydatkami przeznaczonymi do dofinansowania, a także kontrolą realizacji przedsięwzięcia. Specjaliści od funduszy unijnych zaprezentują również zmiany w ustawie wdrożeniowej.

Będą one przekładały się na sposób organizowania i przeprowadzania naborów dotacyjnych, ocenę projektów i procedury, które powinny być mniej uciążliwe dla beneficjentów, szczególnie dla firm.

Wydarzenie odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34). Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / ABC unijnego wsparcia