Abecadło wniosków o płatność

SACH
opublikowano: 16-05-2014, 00:00

Jak napisać wniosek o płatność? Tego przedsiębiorcy dowiedzą się podczas dwudniowego szkolenia, które odbędzie się 27 i 28 maja we Wrocławiu.

Zajęcia są przeznaczone dla beneficjentów projektów dofinansowywanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego (RPO WD). Organizatorzy zapraszają przede wszystkim przedsiębiorców, którzy muszą złożyć wnioski o płatność w czerwcu tego roku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zainteresowani powinni zgłaszać się najpóźniej do 22 maja do godz. 10. W tym celu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://rpo. dolnyslask.pl. Więcej informacji o szkoleniu udziela dział informacji i promocji programów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, tel.: +71 776-94-66. Pod tym samym numerem można otrzymać informacje o innym szkoleniu dla przedsiębiorców — ze stosowania ustawy o zamówieniach publicznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu