Abonamenty dla zwierząt ze wsparciem inwestora

opublikowano: 11-04-2019, 22:00

Pakiety medyczne dla psów i kotów jako pozapłacowy dodatek? Takie rozwiązanie proponuje Pethelp.

Start-up Pethelp chce upowszechnić profilaktykę zdrowotną zwierząt domowych, oferując pakiety medyczne dla psów i kotów jako nową formę pozapłacowych dodatków dla pracowników. Fundusz venture capital AgriTech Hub właśnie zainwestował w ten projekt 400 tys. zł. Zakłada on, że dzięki stałym, dostosowanym do potrzeb opłatom miesięcznym właściciele zwierząt będą mogli pozwolić sobie na regularne wizyty w placówce weterynaryjnej. Pakiety weterynaryjne spółki można zrealizować w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Oferta skierowana jest głównie do firm i korporacji, które mogą wzbogacić o Pethelp swoją ofertę profitów pracowniczych.

Pieniądze od AgriTech Hub zostaną przeznaczone na rozbudowanie programu gamifikacyjnego, który ma zachęcić klientów do dbania o zdrowie, bezpieczeństwo, wychowanie i dobrą zabawę zwierzaka. Gamifikacja polega na przeniesieniutechnik motywacyjnych stosowanych przez projektantów gier do innych obszarów otaczającej rzeczywistości. W planach jest dalszy rozwój aplikacji mobilnej.

— Do wejścia w inwestycję przekonały nas ambitne plany rozwojowe spółki i model biznesowy łączący działania na rynku usług weterynaryjnych z B2B. Zespół chce w najbliższym czasie mocno rozwijać innowacje, szczególnie w obszarze gamifikacji i wykorzystania nowych technologii w rozwoju profilaktyki chorób u zwierząt — mówi Marcin Woźniak, prezes AgriTech Hub.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy