Agape wybierze najlepsze biuletyny firmowe roku

Karolina Guzińska
opublikowano: 08-03-2002, 00:00

Rozpoczęła się druga edycja konkursu na najlepszy biuletyn firmowy, organizowanego przez Agape, wydawcę „Kakofonii” i agencję specjalizującą się w przygotowywaniu wydawnictw firmowych. Termin nadsyłania prac na konkurs „Biuletyn Roku 2002” upływa 6 czerwca, natomiast jego rozstrzygnięcie nastąpi 6 października. Udział w konkursie jest bezpłatny. Klienci Agape nie mogą brać w nim udziału.

Konkurs wyłoni najlepsze biuletyny w dwóch kategoriach: biuletynu wewnętrznego i zewnętrznego. Jego celem jest pokazanie, w jaki sposób biuletyn może realizować cele firmy, wspierać jej politykę informacyjną, a także jakich narzędzi należy używać, aby biuletyn wyglądał profesjonalnie. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie co najmniej 3 najbardziej aktualnych wydań biuletynu firmowego wraz z listem przewodnim zawierającym informacje: czym zajmuje się firma, jakie są cele biuletynu, kto jest adresatem publikacji, krótką historię biuletynu oraz sposób kontaktu z osobą odpowiedzialną za biuletyn. W konkursie wezmą udział biuletyny, które ukazują się co najmniej od pół roku w przypadku publikacji wydawanych nie rzadziej niż raz w miesiącu. Jeśli biuletyn ukazuje się co kwartał, warunkiem udziału w konkursie jest jego wydawanie od przynajmniej 9 miesięcy. Oceny dokona 6-osobowe jury, uwzględniając m.in.: stopień realizacji celów biuletynu, spójność jego zawartości z wizerunkiem firmy, atrakcyjność publikacji dla czytelnika, jakość graficzna i edytorska pisma, język i redakcja tekstów

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Polecane