Agora dopiero zacznie rosnąć

Dariusz Karolak
19-02-2001, 00:00

Agora dopiero zacznie rosnąć

Mimo poniedziałkowej wpadki tydzień dla Agory była udany. Nawet panika w piątek, nie wydaje się zbytnio groźna. Niedźwiedzie nie odzyskały utraconej pozycji linii spadków od 28 XII. Kurs może się jeszcze obniżać, tak jak ta linia, ale to mało prawdopodobne, bo na tygodniowym wykresie świecowym powstała wzrostowa formacja przenikania po nieudanym teście zasięgu dolnego wybicia z prostokąta (65) . Sygnał kupna utrzymał Ultimate. Pozostałe oscylatory odbiły się od poziomów równowagi w dół, jednak ich dystans umożliwia szybkie i skuteczne ich pokonanie.

Jednak bliskość testowanych linii nie wyklucza prób ich pokonania. MACD utrzymał sygnał kupna. Dynamika wyników Agory oraz plany zainwestowania 1,5 mld PLN nie służą obniżaniu wyceny, dlatego dziwi, że właśnie teraz SSSB zdecydował się obniżyć ją ze 120 do 80 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Agora dopiero zacznie rosnąć