Czytasz dzięki

Agora uruchomi dwa nowe projekty wydawnicze we wrześniu

Internet Securities
opublikowano: 04-08-2005, 15:45

Agora SA uruchomi we wrześniu dwa nowe projekty wydawnicze, które będą do nabycia wraz z „Gazetą Wyborczą”, poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

Agora SA uruchomi we wrześniu dwa nowe projekty wydawnicze, które będą do nabycia wraz z „Gazetą Wyborczą”, poinformowała spółka w czwartkowym komunikacie.

Od września wraz z „Gazetą Wyborczą” czytelnicy będą mogli nabyć „Podróże marzeń”, czyli przewodniki po najciekawszych miejscach świata oraz bajki dla dzieci. Będą one do nabycia w punktach sprzedaży co dwa tygodnie.

Jak podaje Agora, szczegóły tych projektów specjalnych będą przedstawione na spotkaniu prasowym w drugim tygodniu września.

W czwartkowym wywiadzie dla agencji ISB wiceprezes Agory SA Zbigniew Bąk zapowiedział, że projekty specjalne będą się pojawiać, jednak ich skala nie będzie już tak duża, jak projekt związany z encyklopedią.

Przychody ze sprzedaży projektu encyklopedii i kolekcji literatury XX i XIX w. w pierwszym półroczu 2005 roku wyniosły 112 mln zł. (ISB)

mik/tom

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane