AgroTrendy: zakłady Duda z Grąbkowa najlepszą firmą mięsną 2004

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 23-06-2005, 22:34

Tytuł najlepszej firmy w branży mięsnej w 2004 roku, w rankingu opracowanym przez dwutygodnik AgroTrendy, otrzymał Polski Koncern Mięsny Duda z Grąbkowa - poinformowała w czwartek podczas konferencji prasowej redaktor naczelna Małgorzata Białasiewicz.

Tytuł najlepszej firmy w branży mięsnej w 2004 roku, w rankingu opracowanym przez dwutygodnik AgroTrendy, otrzymał Polski Koncern Mięsny Duda z Grąbkowa - poinformowała w czwartek podczas konferencji prasowej redaktor naczelna Małgorzata Białasiewicz. 

    Na drugim miejscu znalazły się zakłady Prime Food z Przechlewa i zakłady Mróz z Borka Wielkopolskiego. O ile zwycięzca rankingu - zakłady Duda należą do największych w Polsce, to dwie kolejne firmy w rankingu są zakładami średniej wielkości.

    Zasady rankingu zostały opracowane tak, by wyrównać szanse wszystkich uczestników, niezależnie od wielkości firmy. Brano pod uwagę m.in. takie kategorie jak: przychody i dynamika sprzedaży, rentowność sprzedaży netto, intensywność inwestowania i udział eksportu w przychodach

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / AgroTrendy: zakłady Duda z Grąbkowa najlepszą firmą mięsną 2004