Pytania dotyczące spółki
0/3 następne

Pytania inwestorów:
Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?
Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.
2013-10-19
Kiedy możemy spodziewać się wyników z badań próbek pobranych z odwiertu NM-3?
Wstępne wyniki przedstawiliśmy w naszym komunikacie z 31 lipca. Obecnie odwiert NM-3 czeka na rozpoczęcie szczelinowania, które ma nastąpić w najbliższym czasie. Ponieważ wyniki pierwszych testów były bardzo obiecujące i
pozwoliły zidentyfikować 30 m grubości piaskowiec potencjalnie bogaty w ropę, mamy nadzieję, że możliwe będzie komercyjne wydobycie, najprawdopodobniej po zastosowaniu technik stymulacji złoża. Wiązaliśmy z NM-3 duże nadzieje, ale wyniki testów bardzo pozytywnie nas zaskoczyły.
2013-10-17
Napiszecie w końcu Państwo jak wyszły w Brunei testy odwiertu Lukut?
Informacje o testach odwiertu Lukut zostały opublikowane 18 października i cały komunikat jest dostępny na naszej stronie: www.serinusenergy.com. Pierwsza z testowanych stref miała 6 m grubości - niewielkie ilości gazu sprawiły, że podczas testów nad odwiertem pojawił się płomień, ale nie miały one wartości komercyjnej. W drugiej strefie testowano wybrane fragmenty o łącznej grubości 60 m. Podobnie, jak w przypadku pierwszej strefy, w czasie testów na powierzchni odwiertu pojawił się płomień, ale uzyskane ilości gazu nie miały wartości komercyjnej. Otrzymany przepływ gazu nie umożliwia produkcji komercyjnej, ale pozyskane dane mogą zostać wykorzystane w pracach na terenie Brunei i stanowić podstawę do dalszych badań i testów.
2013-10-15
Czy może Pan podać orientacyjny termin zakończenia testów w Brunei, czy testy są na finiszu? Jakie będą podejmowane w najbliższym czasie działania w Tunezji zmierzające do zwiększenia produkcji lub rozpoznania nowych obiektów wydobywczych? To samo pytanie kieruję w stosunku do koncesji na Ukrainie.
Zaraz po zakończeniu testów w Brunei podamy ich wyniki, spodziewamy się, że nastąpi to wkrótce. Plan prac przedstawiony w ostatniej prezentacji zarządu z września jest cały czas aktualny, zapraszam na naszą stronę www.serinusenergy.com. W ogólnym zarysie plany spółki w Tunezji obejmują przede wszystkim modernizację głównych
aktywów produkcyjnych oraz wprowadzenie nowoczesnych metod prowadzenia wierceń i procedur operacyjnych. Działania te mają na celu zoptymalizowanie
i ustabilizowanie prowadzonego wydobycia. Na Ukrainie Serinus będzie systematycznie zwiększał produkcję poprzez nowe odwierty oraz modernizację infrastruktury. W ciągu najbliższego roku nacisk położony będzie na pola: Makiejewskoje, Północne Makiejewskoje oraz
Olgowskoje.
2013-10-09
Proszę o informację co z zapowiadaną na wrzesień ofensywą medialną?
Nie prowadzimy i nie planujemy ofensywy medialnej. Prowadzimy w sposób transparentny i otwarty politykę informacyjną, dotyczącą naszej działalności, przede wszystkim w zakresie wykonywania obowiązków informacyjnych jako podmiot notowany na GPW i TSX.
2013-09-18
Jak przeliczyć kurs Sen w stosunku do KOV?
Scalenie akcji odbyło się w stosunku 10:1 i w takim stosunku trzeba porównywać notowania KOV i SEN.
2013-09-10
Jak długo potrwają testy nad odwiertem Lukut-1 i kiedy wiertnia zostanie przeniesiona na miejsce 2 odwiertu?
Testy moga potrwać od kilku do kilkunastu dni. Ich długość będzie uzależniona od uzyskiwanych na bieżąco rezultatów. Po zakończeniu testowania odwiertu Lukut-1, wiertnia zostanie natychmiast przeniesiona na miejsce planowanego odwiertu Luba-1.
2013-09-07
Serinus Energy otrzymała od PetroleumBRUNEI oficjalne potwierdzenie przedłużenia okresu wykonania prac w II etapie programu zgodnie z umową o podziale wpływów z wydobycia. Nowy termin został ustalony na 27 listopada 2013 roku i obejmuje wykonanie minimalnego zakresu prac przewidzianego w koncesji – w tym dwóch odwiertów.
Przy takim tempie postępujących prac śmiem przypuszczać że się nie wyrobicie. Pytam czy uda wam się jeszcze wynegocjować dalsze przedłużenie koncesji?
Jak już wspominaliśmy, dopóki prace są w toku, przedłużenie okresu wykonywania prac powinno być formalnością, tak jak się to stało również obecnie.
2013-08-16
Na jakim etapie jest obecnie Brunei, czy już mona coś powiedzieć o efektach odwiertu Lukut?
Będziemy mogli powiedzieć więcej po zakończeniu testowania odwiertu Lukut-1 i analizie uzyskanych danych.
2013-08-07
Dlaczego do tej pory nie przeprowadzono ani jednego szczelinowania? Dlaczego nie uruchomiono produkcji z 2 horyzontu? Dlaczego nie podłączono K-7 i nie ma konwersji? Co dzieje się z o O-14 oraz NM-1?
Decyzja o szczelinowaniu jest podejmowana gdy wymagają tego prowadzone prace. Tam gdzie jest to niezbędne i może wesprzeć przepływ gazu, stosujemy tą technologię. Koncesja Krutogorowskoje otrzymała już status licencji produkcyjnej, z prawem do nieograniczonego wydobycia ropy i gazu przez 20 lat. Prace przy wymienionych przez Pana odwiertach są w toku. Będziemy informować o kolejnych krokach i działaniach.
2013-08-02
Co teraz będzie z Brunei? Pojawił się komunikat, że prace nad odwiertem się przedłużą i potrwają około 65 dni. Co dalej z koncesja? Są prowadzone jakieś działania w celu uzyskania zgód na przedłużenie prac poszukiwawczych?
W odpowiednim czasie poinformujemy rynek o sytuacji związanej z koncesją w Brunei.
2013-08-01
Ile mogą potrwać badania nad otrzymana próbką z odwiertu NM3? Kiedy możemy spodziewać się jakichś informacji na temat pobranej próbki i czy wydobycie będzie opłacalne?
Badania trwają z reguły do kilku miesięcy. Wtedy będzie możliwe podjecie decyzji w sprawie dalszych działań przy odwiercie NM3.
2013-07-24
Co się dzieje ze NM 3? Dlaczego nie ma żadnych informacji? Czy rozpoczęły się już testy?
To nasz kluczowy odwiert na polu Północne Makiejewskoje. Kończmy testowanie i za chwilę podamy komunikat dotyczący jego wyników.
2013-07-22
Co dalej z odwiertem NM3? Dlaczego nie ma żadnych informacji?
To nasz kluczowy odwiert na polu Północne Makiejewskoje. Kończmy testowanie i za chwilę podamy komunikat dotyczący jego wyników.
2013-07-16
Jaką politykę dywidendową prowadzi spółka SERINUS?
Czy macie zamiar dzielić się zyskiem z akcjonariuszami, czy będziecie się dzielić wydobytym surowcem tylko między sobą?
Jeżeli bierzecie pod uwagę taki podział zysku w formie dywidendy, to kiedy to może nastąpić, a jeżeli nie, to jaki jest sens kupowanie waszych akcji?
Oczywiście, planujemy wypłatę dywidendy. Spółka nie chce jednak robić tego przedwcześnie. Obecnie przede wszystkim inwestujemy. Środki trafiają do Brunei, na Ukrainę, a teraz również do Tunezji. Chcemy najpierw zbudować dla naszych inwestorów wartość, która przyniesie im zyski i satysfakcję. Mamy świadomość, jak lojalny jest akcjonariat Serinus Energy i że czasem jego cierpliwość wystawiona jest na próbę, nie chcemy zatem zawieść nierozsądnymi decyzjami. Rynek oil & gas oznacza długofalowe inwestycje, wymagające cierpliwości. Zapewniam, że w momencie, gdy Serinus Energy będzie mógł przeznaczyć satysfakcjonującą inwestorów część środków finansowych na dywidendę, zrobimy to.
2013-07-04
Interesuje mnie jedna kwestia: wielokrotnie zarząd KOV informował, że technicznie jest gotowy na wejście na AIM. Problemem była sytuacja na globalnych rynkach finansowych. Czy dziś, wobec równoległych notowań SEN na GPW i TSX, spółka kategorycznie porzuciła plan wejścia na AIM? Jeśli tak, dobrze byłoby podać poziom dotychczasowych kosztów poniesionych przez spółkę związanych z przygotowaniem do wejścia na AIM.
Pytanie do Pana Mioduskiego: czy w kontekście Pańskich wielokrotnie upublicznianych w mediach opinii na temat skrajnie niedowartościowanej ceny akcji KOV, główny udziałowiec spółki (KI) założył sobie jakiś minimalny okres np. do końca roku na weryfikację wyceny KOV przez rynki w Toronto i w Warszawie i czy w momencie braku satysfakcjonującej kapitalizacji zamierza podjąć inne kroki w postaci skupu akcji czy też wycofania się z któregoś z parkietów?
Zarząd prowadził od dawna przygotowania do wejścia na jedną ze światowych giełd, specjalizujących się w sektorze ropy i gazu. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem był dla nas Londyn. W sytuacji przejęcia spółki Winstar Energy notowanej na giełdzie w Kanadzie, zarząd uznał, że to połączenie stwarza idealną możliwość dla międzynarodowej ekspozycji KOV. Stąd została podjęta jedyna logiczna decyzja o notowaniu akcji Serinus Energy (dawny KOV) na parkiecie w Toronto. Wejście na AIM byłoby w tym momencie zbędnym ponoszeniem kosztów, a cel i efekt byłby ten sam. Koszty poniesione na techniczne przygotowanie spółki do wejścia na drugi parkiet, tym samym znalazły swoje uzasadnienie.
Przekażemy Pana zapytanie do KI.
2013-07-04
Czy cena akcji w Polsce (ok. 11 zł) jest zawyżona w stosunku do Toronto (2,95 CAD) tj. ok. 8,85 zł?
Czy spodziewa się Pan wzrostów w Toronto, czy raczej nieuchronnego spadku cen w Polsce do poziomu notowania na innych giełdach światowych?
Spółka nie komentuje bieżącej wyceny akcji.
2013-06-21
Zainwestowałem swoje oszczędności w akcje, wierząc słowom p. Kulczyka. Czy po scaleniu ich w znacznej części nie stracę? Akcjonariusze z Kanady raczej na scaleniu zyskają, a Polacy?
Uchwała dotycząca scalania określa zasady zaokrąglania, ale w dużej mierze zależy to od sposobu stosowanego przez system depozytowy. Akcjonariusze KOV dzielą się na akcjonariuszy faktycznych (ang. beneficial owners), którzy są faktycznymi właścicielami akcji, ale nie są zarejestrowani w rejestrach Spółki jako jej akcjonariusze rejestrowi (ang. registered holders). Obie te grupy mogą być traktowane różnie. Ewentualna strata, w maksymalnej wysokości 9 akcji przed scaleniem, zależy bowiem od systemu zaokrągleń, jaki przyjmie system depozytowy.
2013-06-21
Kiedy można się spodziewać powrotu KOV do notowań na GPW? Czy znana jest data debiutu w Toronto?
Serinus debiutował na TSX 27 czerwca.
Kwestia wznowienia obrotu akcjami Spółki na GPW zależy m.in. od czynności podejmowanych przez KDPW. Instytucja ta z kolei zależy od czynności podejmowanych przez inne depozyty: kanadyjski oraz Clearstream, dlatego trudno jest dzisiaj określić precyzyjnie jej ramy czasowe. Zawieszenie obrotu akcjami potrwa do końca dnia sesyjnego następującego po dniu, w którym KOV przekaże do publicznej wiadomości informację o zakończeniu procesu scalenia akcji w KDPW.
2013-06-21
Mam pytanie odnośnie wierceń w Brunei. Czy ze względu na opóźnienie wierceń istnieje zagrożenie nieprzedłużenia koncesji? Obawiam się powtórzenia sytuacji jaka miała miejsce na drugim bloku.
20 czerwca poinformowaliśmy o rozpoczęciu prac nad pierwszym z dwóch odwiertów w Bloku L zaplanowanych do wykonania w 2013 r. Spodziewamy się, że wiercenia potrwają ok. 40 dni, co oznacza, że planowaną głębokość powinniśmy osiągnąć pod koniec lipca.
Natychmiast po zakończeniu pierwszego odwiertu wiertnica zostanie przeniesiona na teren drugiego odwiertu i po krótkiej instalacji rozpoczniemy prace. Taki jest plan i jesteśmy w stałym kontakcie z narodowym operatorem, czyli PetroleumBrunei, który wspiera nas w jego realizacji.
Zwracamy uwagę na zapisy Umowy o Podziale Wpływów z Wydobycia, które jasno stanowią, że w przypadku, gdy prace nad drugim odwiertem rozpoczną się przed wygaśnięciem okresu poszukiwawczego określonego we wspomnianej umowie (tj. przed 27 sierpnia 2013 r.), wiercenia będą kontynuowane do momentu zakończenia prac nad odwiertem. Wtedy, w oparciu o wyniki odwiertu, Spółka wraz z partnerami w Bloku L w Brunei będzie miała możliwość podjęcia decyzji o ewentualnym przejściu do następnej fazy oceny i zagospodarowaniu złoża. Podkreślam: jesteśmy w stałym kontakcie z PetroleumBrunei i na chwilę obecną nie ma ryzyka utraty koncesji.
Na terenie Bloku M KOV nie posiadał statusu operatora. Koncesja została utracona z powodu niewypełnienia przez podmiot operujący swoich zobowiązań i brak gwarancji na zmianę tej sytuacji. KOV, jako członek konsorcjum, musiała ponieść konsekwencje zaniechań nie wynikających z jej winy. W Bloku L nasza Spółka jest większościowym udziałowcem (90 proc.) i operatorem, zatem wszystko zależy od nas i trzymamy rękę na pulsie.
Szczegółowy opis umów, które zostały zawarte w związku z działalnością w Brunei, w tym w/w Umowy o Podziale Wpływów, zawarty jest w Prospekcie Emisyjnym Spółki sporządzonym w związku z pierwszą ofertą publiczną akcji KOV na GPW w 2010 r., który dostępny jest na stronie internetowej Spółki.
2013-06-20
Żeby tylko obrót nie przeniósł się na giełdę w Toronto. Macie jakieś preferencje?
Nie mamy żadnych preferencji. KOV jest obecny na warszawskiej GPW od ponad trzech lat i nie zamierzamy zmieniać tego stanu rzeczy. Spółka cieszy się wsparciem głównego akcjonariusza, czyli Kulczyk Investments, który wielokrotnie deklarował, że bierze pełną odpowiedzialnością za jej dalszy rozwój i stabilny wzrost wartości dla akcjonariuszy. Co więcej, KOV zamierza najszybciej jak będzie to możliwe ubiegać się o dopuszczenie do obrotu na GPW wszystkich akcji, które zostaną wyemitowane w związku z transakcją przejęcia kontroli nad spółką Winstar. Doprowadzi to do wyrównania na obu giełdach liczby akcji Spółki, które mogą być przedmiotem obrotu.
Z kolei debiut na giełdzie w Toronto, pośród niemal 400 spółek z tego sektora (w porównaniu do 8 na GPW) i 200 analityków wyspecjalizowanych w ocenie spółek poszukiwawczo-wydobywczych zapewnia nam światowa ekspozycję, dostęp do kapitału i gwarantuje dojrzałą wycenę rynku międzynarodowego.
2013-06-20
Proszę mnie przekonać, że nowy KOV - po fuzji - nie powtórzy losu starego na GPW (chodzi mi o kurs).
Spółka nie komentuje zachowania kursu. Jednakże, chcielibyśmy przypomnieć, że trzy lata temu, wchodząc na GPW, KOV podjął szereg zobowiązań, które wypełniliśmy, a nawet wykonaliśmy z naddatkiem. Kupiliśmy w tym czasie KUB-Gas i zaledwie w dwa lata zrealizowaliśmy pięcioletnie plany zwiększenia produkcji, rezerw i cash-flow – dzisiaj możemy pochwalić się prawie sześciokrotnym wzrostem produkcji, prawie siedmiokrotnym zwiększeniem wartości rezerw i tym, że KUB-Gas po raz pierwszy w swojej historii wypłacił akcjonariuszom dywidendę. W Brunei wykonaliśmy dotąd wszystkie zakontraktowane działania i szeroko zakrojone badania sejsmiczne. Jesteśmy przekonani, że ten bardzo intensywny scenariusz zrealizujemy także w Tunezji i Rumunii, a rynki w Kanadzie i Polsce odpowiednio wycenią efekty naszych prac.
Pragniemy podkreślić, że po przejęciu przez KOV kontroli nad spółką Winstar nie dojdzie do połączenia (fuzji) obu spółek, a oba te podmioty pozostaną odrębnymi organizacjami (jednakże KOV stanie się spółką dominująca wobec Winstar i będzie miał wpływ na jej działalność). Nie może być więc mowy o „nowym” lub „starym” KOV. W sensie prawnym będzie to ciągle jedna i ta sama spółka.
2012-12-13
AIM - jak nie teraz, to kiedy?
(brak odpowiedzi)
2011-11-24
Czy może pan odpowiedzieć na jakiej zasadzie przedłużana jest taka koncesja poszukiwawcza w Syrii i czy przedłużenie takiej koncesji nie będzie problemem po upływie następnego roku?
(brak odpowiedzi)
2011-09-30
Dlaczego we wrześniu zabrakło na stronie KOV informacji o postępie prac?
We wrześniu opublikowaliśmy informację o rewelacyjnych wynikach odwiertu O-12, który podczas testowania uzyskał przepływ gazu na poziomie 230 tys. metrów sześciennych. To jak dotąd nasz największy sukces na Ukrainie. Jak widać więc, informacje o postępie prac pojawiają się na stronie, ale wtedy, kiedy dysponujemy sprawdzonymi danymi. Częstotliwość publikacji siłą rzeczy będzie więc nieregularna, w niektórych miesiącach będzie ich więcej, w innych, mniej. To zupełnie naturalne.
KOV
2011-09-26
Czy KOV biorąc przykład z innej spółki z tej branży zaprzestał dialogu z inwestorami? Dlaczego?
Praktyki KOV, jeśli chodzi o dialog z inwestorami, pozostają niezmienne. Naszym priorytetem jest przekazywanie tylko potwierdzonych, wiarygodnych informacji, pamiętajmy jednak, że KOV pozostaje spółką giełdową, która musi gwarantować równy dostęp do informacji wszystkim uczestnikom rynku. Dlatego wszystkie istotne informacje przekazywane są w formie raportów bieżących, komunikatów i informacji prasowych. Stan aktualnie prowadzonych prac poszukiwawczych można sprawdzić na naszej stronie, w specjalnej zakładce poświęconej postępowi prac, informacje o najważniejszych działaniach znajdują się także w kwartalnych sprawozdaniach finansowych i w newsletterze. Na bieżąco odpowiadamy na zapytania inwestorów kierowane na skrzynki mailowe biur w Warszawie i w Calgary. Dodatkowo, obecni jesteśmy na forum Stockwatch.pl, znanej inwestorom platformy umożliwiającej dialog pomiędzy spółką a interesariuszami.
Jednocześnie prosimy o cierpliwość – spółka nie zatrudnia tabunu specjalistów od wizerunku i komunikacji, cenimy sobie bezpośredni kontakt z inwestorami – dlatego czasem, ze względu na inne obowiązki (przede wszystkim podróże służbowe), nie jesteśmy w stanie natychmiast udzielić odpowiedzi.
KOV
Zobacz inne spółki
01CYBATON
06MAGNA
08OCTAVA
11BIT
14ZACH
4FUNMEDIA
4FUNMEDIA-PDA
8FORMULA
ABAK
ABCDATA
ABMSOLID
ABPL
ABSINVEST
ACARTUS
ACE
ACREO-PDA
ACTION
ADMASSIVE
ADVADIS
ADVOCULAR
AFHOL
AGORA
AGROLIGA
AGROMA
AGROTON
AIRMARKET
ALCHEMIA
ALEJA
ALEJA-PDA
ALIOR
ALKAL-PDA
ALMA
ALTA
ALTERCO
ALTUSTFI
ALUMAST
ALUMETAL
AMBRA
AMICA
AMPLI
AMREST
ANALIZY
ANALIZY-PDA
APATOR
APIS
APLISENS
APS
ARAMUS
ARCTIC
ARCUS
ARKAFRN12
ARMATURA
ARTEFE
ARTERIA
ARTNEWMED
ASBIS
ASSECOBS
ASSECOPOL
ASSECOPOL-PDA
ASSECOSEE
ASSECOSLO
ASSETUS
ASTARTA
ASTORIA
ASTRO
ATCCARGO
ATLANTAPL
ATLANTIS
ATLASEST
ATM
ATMGRUPA
ATONHT
ATREM
ATSENERGY
AURUM
AVIAAML
AWBUD
AZTEC
B2BPARTNER
B3SYSTEM
BAKALLAND
BALTICON
BANKBPH
BANKIER.PL
Bank DLa firmy
BARLINEK
BBCONSULT
BBIDEV
BEDZIN
BERLING
BETACOM
BGE
BGSENERGY
BIOERG
BIOINVENT-PDA
BIOMAX
BIOMAXIMA
BIOMEDLUB
BIOTON
BIPROMET
BLACKPOIN
BLOOBER
BLUETAX
BLUMERANG
BMPAG
BNPPL
BOA
BOGDANKA
BOMEDIA
BOMI
BOOMERANG
BORUTA
BORYSZEW
BORYSZEW-PDA
BOS
BOWIM
BPC
BPI
BPX
BRASTER
BROADGATE
BROADGATE-PDA
BSCDRUK-PDA
BUDIMEX
BUDOPOL
BUMECH
BYTOM
BZWBK
C2A
CALATRAVA
CALESCO
CAMMEDIA
CAPITAL
CASHFLOW
CCC
CCENERGY
CCS
CCTOOLS
CDPROJEKT
CEDC
CELTIC
CENTKLIMA
CERABUD
CEZ
CFI
CHEMOS
CIECH
CIGAMES
CNT
COALENERG
COGNOR
COLIAN
COLOMEDIC
COLUMBUS
COMARCH
COMP
COMPRESS
COPERNIC
CORELENS
CORMAY
CUBEITG
CWPE
CWPE-PDA
CYFRPLSAT
DANKS-PDA
DASE
DEBICA
DECORA
DELKO
DENTAMDC
DENTAMDC-PDA
DEPEND
DEVORAN
DFP
DGA
DIGATE
DIGITAL
DMWDM
DOMDEV
DOMLEK-PDA
DOMZDROW
DORADCY24
DRAGOWSKI-PDA
DRAGOWSKI-PP
DREWEX
DROP
DROZAPOL
DRUKPAK
DSS
DTP
DUDA
DUDA-PP
DUON
DXD-PDA
DZPOLSKA
EASTSIDE
EASYCALL
EBC
ECA
ECARD
ECERAMICS
ECHO
ECOTECH
EDINVEST
EFH
EFICOM
EGB
EGB-PDA
EKANCELAR
EKIOSK
EKIOSK-PDA
EKO
EKOEXPORT
EKOPOL
ELBUDOWA
ELEKTRIM
ELEKTROTI
ELKOP
ELSTAROIL
ELZAB
EMCINSMED
EMCINSMED-PDA
EMONT
EMPERIA
EMUZYKA
ENAP
ENEA
ENERGA
ENERGOINS
ENERGOPLD
EPICTURES
EPICTURES-PDA
EPIGON
EQUITIER
ERBUD
ERG
ERGIS
ERNE
ERS-PDA
ESKIMOS
ESOTIQ
ESSYSTEM
ESTAR
EUCO
EUIMPLANT
EUROCASH
EUROMARK
EUROSNACK
EUROTAX
EUROTEL
EXCELLENC
EXILLON
Expander
FABRFORMY
FABRYKAKD
FAM
FAMUR
FARMACOL
FASING
FASTFIN
FERRO
FERRUM
FHDOM
FINHOUSE
FITEN
FLUID
FLYPL
FON
FONECO
FOREVEREN
FORTE
FORTUNA
FOTA
FUTURIS
GALVO
GALVO-PDA
GANT
GASTELZUR-PDA
Gazel
GCINVEST
GENERGY
GENRG
GEOINVENT
GETBACK
GETIN
GETINOBLE
GETINOBLE
GINOROSSI
GLOBALTR
GLOBCITYHD
GNFIBA0814
GNFIBA1014
GOLAB
GOTFI
GPPI
GPW
GRAAL
GRAJEWO
GREENECO
GREENENER
GREENTECH
GREMMEDIA
GREMPCO
GROCLIN
GRUPAAZOTY
GRUPAREC
GTC
GWARANT
HANDLOWY
HARPER
HAWE
HBPOLSKA
HEFAL
HELIO
HERKULES
HOLLYWOOD
HORTICO
HOTBLOK
HTLSTREFA
HURTIMEX
HUTMEN
HYDRAPRES
HYDROTOR
HYPERION
I3D
IBIZAICE-PDA
IBSM
IDEABANK
IDEON
IDH
IDMSA
IFCAPITAL
IFSA
IMMOBILE
IMPEL
IMPERA
IMPEXMET
INBOOK
INC
INDATA
INDYGO
INDYKPOL
INFOSYS
INGBSK
INNOGENE
INPRO
INSTALKRK
INTEGERPL
INTELIWIS
INTERBUD
INTERCARS
INTERFERI
INTERNITY
INTERSPPL
INTROL
INVENTI
INVESTREM
INVESTREM-PDA
INVISTA
INWAZJAPC
INWESTPL
IPODS
IPOPEMA
IQMEDICA
IQP
IRENA
IVMX
IZOBLOK
IZOLACJA
JAGO
JANTAR
JHMDEV
JJAUTO
JSW
JUPITER
JWCONSTR
K2INTERNT
KABLE
KANIA
KBDOM
KCI
KCSP
KERDOS
KERNEL
KETY
KGHM
KINOPOL-PDA
KLASZTORNE
KLON-PDA
KOFOLA
KOGENERA
KOMFORTKM
KOMPAP
KOMPUTRON
KONSSTALI
KOPEX
KORBANK
KOV
KPPD
KRAKCHEM
KREC
KREDYTB
KREDYTIN
KREDYTIN-PDA
KREZUS
KROSNO
KRUK
KRUSZWICA
KSGAGRO
KUPIEC
LAURENPES
LCCORP
LENA
LENTEX
LEONIDAS
LETUS
LIBERTY
LIVECHAT
LOKATYBUD
LOTOS
LOYD
LPP
LSISOFT
LSTECHHOM
LUBAWA
LUG
LUXIMA
Lyxor
M4B
MABION
MAGELLAN
MAGNIFICO
MAKARONPL
MALKOWSKI
MARKA
MARSOFT
MARVIPOL
MAXIMUS
MAXIPIZZA
MBANK
MBFACTORY-PDA
MBFGROUP
MBPARTNER
MCI
MCLOGIC
MEDIACAP
MEDIATEL
MEDICALG
MEGARON-PDA
MENNICA
MERA
MERCATOR
MERCOR
MEW
MEXPOLSKA
MFO
MFOOD
MGAMES
MIDAS
MIESZKO
MILKILAND
MILKPOL
MILLENNIUM
MINERAL
MIRACULUM
MIRBUD
MISPOL
MIT
MMPPL
MNI
MODE
MOJ
MOL
MOMO
MONDAY
MONNARI
MOSTALPLC
MOSTALWAR
MOSTALZAB
MOTORICUS
MPAY
MSXRESOUR
MUZA
MWTRADE
NAFTA
NANOTEL
NEMEX
NEPENTES
NETIA
NETMEDIA
NEUCA
NEWWORLDN
NFIEMF
NICOGAMES
NORDEABP
NORTCOAST
NOVAINV-PP
NOVATIS
NOVINA
NOVITA
NOVITUS
NOWAGALA
NTTSYSTEM
NWAI
ODLEWNIE
OLYMPIC
ONE2ONE
ONERAY
ONICO
OPENFIN
OPENNET
OPONEO.PL
OPTIZENLB
OPTONET-PDA
OPTOPOL
ORANGEPL
ORBIS
ORCOGROUP
ORGANIC
ORIONINV
ORPHEE
ORZBIALY
ORZEL
ORZLOPONY
OTMUCHOW
PAGED
PAMAPOL
PANOVA
PARTEX-PDA
PARTNER
PATENTUS
PBG
PBOANIOLA
PBSFINANSE
PCCINTER
PCGUARD
PCZ
PEGAS
PEKAES
PEKAO
PELION
PEMANAGER
PEMUG
PEP
PEPEES
PERMEDIA
PETROLINV
PFH
PGE
PGE-PDA
PGNIG
PGSSOFT
PHARMENA
PHN
PHOENIX
PKNORLEN
PKOBP
PKOBP-PP
PKPCARGO
PLANETSOF
PLASMA
PLASTBOX
PLATYNINW
PLAYMAKER
PLAZACNTR
PMPG
POLAQUA
POLCOLORIT
POLFA
POLICE
POLIMEXMS
POLJADLO
POLLENAE
POLMAN
POLNA
POLNORD
POLREST
POLSKIHR-PDA
POLTRONIC
POLWAX
POLYMETAL
POZBUD
PPRICE
PRAGMAFA
PRAGMAINK
PREMETINV
PRESCO
PRIMAMODA
PROCAD
PROCHEM
PROCHNIK
PROJPRZEM
PROMET
PROSPER
PROTEKTOR
PROVIDENT
PROXYAD
PRTRADE-PDA
PSG
PSWCAPITA
PTI
PUBLICIA-PDA
PULAWY
PWRMEDIA
PYLON
PZU
QUANTUM
QUERCUS
QUMAK
RADPOL
RAFAKO
RAFAMET
RAINBOW
RAJDY4X4-PDA
RANKPROGR
RAWLPLUG
RCSCPAOPEN
RCSDXA0412
RCSILAOPEN
RCUNION
READGENE
REDAN
REDWOOD
REGNON
REINHOLD
RELPOL
REMAK
REMEDIS
REMEDIS-PDA
RESBUD
ROBYG
RODAN
RONSON
ropa brent
ROPCZYCE
ROTOPINO
ROVESE
RUBICON
RUCH
RUCHCHORZ
RUNICOM
S4E
SADOVAYA
SAKANA
SANOK
SANWIL
SCANMEDMM
SECOGROUP
SEKO
SELENAFM
SERENITY
SERINUS
SEVENET-PDA
SFINKS
SILESIA
SILVACG
SILVANO
SIMPLE
SITE
SKOK
SKOTAN
SKYEUROPE
SKYLINE
SKYSTONE
SMSKREDYT
SMSKREDYT-PDA
SMT
SMTSOFT
SMTSOFT-PDA
SNIEZKA
SOBET
SOBIESKI
SOHODEV
SONEL
SPC
SRNFIZ
SSI
STALEXP
STALPROD
STALPROFI
STANUSCH
STANUSCH-PDA
STAPORKOW
STARHEDGE
STARKDEV
STOPKLA
STORMM
SUNEX
SUNTECH
SUWARY
SWARZEDZ
SWIECIE
SWISSMED
SYGNITY
SYMBIO
SYNEKTIK
SYNTHOS
SZAR
T2INVEST
TALEX
TATRY
TAURONPE
TAXNET
TAXUSFUND
TECHMEX
telekomunikacja.pb.pl
TELEMEDPL-PDA
TELESTR
TELGAM
TELGAM
TELL
TERESA
TESGAS
TETA
TFONE
TILIA
TIM
TMSBROKER
TONSILAC
TORPOL
TRAKCJA
TRANSPOL
TRANSPOL-PDA
TRAVELPL
TRITON
TUEUROPA
TVN
UBOATLINE
ULMA
UNIBEP
UNICREDIT
UNITED
URLOPYPL
URSUS
VARIANT
VEDIA
VENO-PP
VENTUREIN
VERBICOM
VIDIS
VINDEXUS
VISION
VISTAL
VISTULA
VOTUM
VOTUM-PDA
WADEX
WARIMPEX
WASKO
WASPOL
WAWEL
WBAY
WDX
WERTHHOLZ
WIELTON
WIERZYCL
WIKANA
WILBO
WINDMOBIL
WINVEST
WISTIL
WODKAN
WOJAS
WORKSERV
WSIP
YAWAL
YELLOWHAT
YELLOWHAT-PDA
YOURIMAGE
ZAMET
ZASTAL
ZEG
ZELMER
ZEPAK
ZETKAMA
ZNTKLAPY
ZPUE
ZREMB
ZUE
ZYWIEC
Zadaj pytanie
Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.
Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.