pb.pl

Pytania dotyczące spółki BMPAG

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-25 Czy wobec dramatycznych spadków kursu w ostatnich dniach spółka nie powinna podać ich przyczyn?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-14 Dlaczego spółka prowadzi niezrozumiałą dla akcjonariuszy politykę informacyjną i nie podaje na bieżąco zysków jakie osiąga ze sprzedaży spółek portfelowych.Politykataka prowadzi do spadków kursu. Czy w przypadku sprzedaży Revotara również nie będzie informowała o zyskach?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-06 Z informacji do których udało się nam (polskim inwestorom) dotrzeć wynika, że na 18 marca planowane jest NWZA najważniejszej Państwa spółki portfelowej, a mianowicie Revotar. Jednym z punktów obrad NWZA ma byc przegłosowanie kolejnej emisji akcji spółki portfelowej, tym razem bez prawa poboru po cenie 2 EUR za akcję. W świetle pozytywnych wyników fazy II dla COPD oraz z uwagi na wagę jaką ma w portfelu inwestycyjnym BMP AG Revotar AG, czy zamierzacie Państwo niezwłocznie poinformować o wynikach NWZA oraz o skutkach jakie będą niosły uchwały tegoż walnego dla wyników BMP AG w I kwartale. Czy dobrze rozumuje, że skoro posiadacie Państwo teraz co najmniej 4 mln akcji Revotara a cena akcji w nowej emisji będzie wynosić 2 EUR, to przeszacujecie Państwo wartość spółki w portfelu z 1 EUR do co najmniej 8 mln EUR? Ciesząc się na odpowiedź Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-01-27 27.01.2011 r. spółka E-ENERGO S.A. w raporcie bieżącym (12/2011) poinformowała o dokupieniu akcji spółki BMP motywując to skrajnym niedowartościowaniu akcji BMP AG. Czy BMP posiada jakieś związki inwestycyjne bądź kapitałowe z E-energo ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-22 Czy fundusz rozważy sprzedaż swojego pakietu akcji nugg ag jeśli wypłynie oferta wyceniająca całą spółkę na kwotę 30 mln euro? Czy prowadzi już jakieś negocjacje w tej sprawie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu