pb.pl

Pytania dotyczące spółki BMPAG

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-25 Czy wobec dramatycznych spadków kursu w ostatnich dniach spółka nie powinna podać ich przyczyn?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-14 Dlaczego spółka prowadzi niezrozumiałą dla akcjonariuszy politykę informacyjną i nie podaje na bieżąco zysków jakie osiąga ze sprzedaży spółek portfelowych.Politykataka prowadzi do spadków kursu. Czy w przypadku sprzedaży Revotara również nie będzie informowała o zyskach?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-06 Z informacji do których udało się nam (polskim inwestorom) dotrzeć wynika, że na 18 marca planowane jest NWZA najważniejszej Państwa spółki portfelowej, a mianowicie Revotar. Jednym z punktów obrad NWZA ma byc przegłosowanie kolejnej emisji akcji spółki portfelowej, tym razem bez prawa poboru po cenie 2 EUR za akcję. W świetle pozytywnych wyników fazy II dla COPD oraz z uwagi na wagę jaką ma w portfelu inwestycyjnym BMP AG Revotar AG, czy zamierzacie Państwo niezwłocznie poinformować o wynikach NWZA oraz o skutkach jakie będą niosły uchwały tegoż walnego dla wyników BMP AG w I kwartale. Czy dobrze rozumuje, że skoro posiadacie Państwo teraz co najmniej 4 mln akcji Revotara a cena akcji w nowej emisji będzie wynosić 2 EUR, to przeszacujecie Państwo wartość spółki w portfelu z 1 EUR do co najmniej 8 mln EUR? Ciesząc się na odpowiedź Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-01-27 27.01.2011 r. spółka E-ENERGO S.A. w raporcie bieżącym (12/2011) poinformowała o dokupieniu akcji spółki BMP motywując to skrajnym niedowartościowaniu akcji BMP AG. Czy BMP posiada jakieś związki inwestycyjne bądź kapitałowe z E-energo ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-22 Czy fundusz rozważy sprzedaż swojego pakietu akcji nugg ag jeśli wypłynie oferta wyceniająca całą spółkę na kwotę 30 mln euro? Czy prowadzi już jakieś negocjacje w tej sprawie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu