pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-06-03 Witam, czy spółka próbuje się bronic przed spadającym kursem akcji? Od dłuższego czasu, systematycznie cena akcji spada.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-21 Jak Państwo przewidujecie wyniki spółki za drugi kwartał w kontekście umacniania się złotówki, korony czeskiej i forinta (zawiązania ok. 20 mln EUR rezerw w pierwszym kwartale) oraz poprawy koniunktury (a przynajmniej zahamowania recesji) , wzrostu cen akcji i braku lub nieznacznego spadku cen nieruchomości? Prezes spółki powiedział jakiś czas temu, że ma nadzieję, iż nie będzie już potrzebne przedłużenie ochrony przed wierzycielami, jak się mają jego słowa do przeniesienia emisji akcji na listopad?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-20 Kiedy zamierzacie Państwo podać pierwsze ustalenia z obligatoriuszami (konkrety)? Prezes spółki Ott powiedział że pierwsze wyniki rozmów będą w ciągu 2-3 tygodni (od 20. czerwca), potem powiedział że w ciągu 5 - 6 tygodni (wypowiedź po walnym)? Czy już są jakieś konkretne wyniki?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-07 Na początku stycznia 2008 r. poinformowali Państwo o zakupie działki (ponad 22 hektary) i magazynów w podwarszawskich Markach przy ul. Okólnej. Z komunikatu wynikało, że pod koniec ubiegłego roku mieli Państwo rozpocząć prace budowlane przy rozbudowie powierzchni magazynowych. Prace jednak nie ruszyły. Co zmierzają Państwo zrobić z tym aktywem? Czy na razie zachowujecie je w portfelu i nic nie robicie, ruszacie z inwestycjami (?!) czy też wystawiacie nieruchomość na sprzedaż?
Zmiana sytuacji na rynku wpłynęła również na weryfikację naszych planów inwestycyjnych związanych z nieruchomością w Markach. Plany inwestycyjne związane z nieruchimością zostały zamrożone aż do czasu poprawy koniunktury na rynku. Nie wykluczamy sprzedaży nieruchomości w przyszłości lecz nie jest ona obcenie wystawiona na sprzedaż, dodaje Krzysztof Godleś z Orco. 

2009-06-18 Kiedy zamierzacie Państwo podać informacje o wynikach rozmów ze spółką grupy Colony Capital i dlaczego nie ma w planach walnego zgromadzenia głosowania nad podniesieniem kapitału? Colony miało zainwestować do 22 czerwca.
Zgodnie z raportem bieżącym nr 14/2009 (http://www.orcogroup.pl/pl/media/orco-property-group-and-colony-capital-enter-into-exclusive-negotiations-on-a-reserved-share-capital-increase) z 29 kwietnia 2009 r. negocjacje pomiędzy Orco Property Group a Colony Capital były przewidziane w okresie do 22 czerwca 2009 r. W tym dniu spółka przekazała w raporcie bieżacym nr 27/2009 (http://www.orcogroup.pl/pl/media/orco-property-group-and-colony-capital-extend-their-agreement-on-a-capital-increase) informację o osiągnięciu porozumienia dotyczącego warunków inwestycji Colony Capital w Orco Property Group. Colony Capital obejmie warranty subskrypcyjne, których emisja będzie przedmiotem obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu