pb.pl

Pytania dotyczące spółki AMREST

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-05-05 Czy coś wiadomo w poniższej sprawie: Morawski domaga się od AmRestu 59,4 mln zł. Amrest tymczasem w swoim raporcie nie wymienia tego pozwu jako potencjalnego czynnika wpływającego na wynik spółki. Jeśli tak, to dlaczego?
Szanowni Panstwo, Dziękujemy za przeslane pytanie i zainteresowanie naszą Spółką. Uważamy, że pozew pana Tomasza Morawskiego jest bezzasadny i we właściwym terminie wnieśliśmy o oddalenie powództwa w całości. W związku z tym w raporcie rocznym nie wymienilismy informacji dotyczącej pozwu wsród czynników mogących mieć wplyw na przyszle wyniki AmRest. Informację dotyczącą pozwu pana Tomasza Morawskiego przekazalismy do publicznej wiadomości w formie raportu biezącego tuż po powzięciu tej informacji - Raport Bieżący 15/2009 z dnia 12 marca 2009 roku. Pozdrawiam Mateusz Sielecki Investor Relations & Business Intelligence Manager AmRest Holdings SE  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu