pb.pl

Pytania dotyczące spółki AMREST

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-05-05 Czy coś wiadomo w poniższej sprawie: Morawski domaga się od AmRestu 59,4 mln zł. Amrest tymczasem w swoim raporcie nie wymienia tego pozwu jako potencjalnego czynnika wpływającego na wynik spółki. Jeśli tak, to dlaczego?
Szanowni Panstwo, Dziękujemy za przeslane pytanie i zainteresowanie naszą Spółką. Uważamy, że pozew pana Tomasza Morawskiego jest bezzasadny i we właściwym terminie wnieśliśmy o oddalenie powództwa w całości. W związku z tym w raporcie rocznym nie wymienilismy informacji dotyczącej pozwu wsród czynników mogących mieć wplyw na przyszle wyniki AmRest. Informację dotyczącą pozwu pana Tomasza Morawskiego przekazalismy do publicznej wiadomości w formie raportu biezącego tuż po powzięciu tej informacji - Raport Bieżący 15/2009 z dnia 12 marca 2009 roku. Pozdrawiam Mateusz Sielecki Investor Relations & Business Intelligence Manager AmRest Holdings SE  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu