pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-11 Stopa zwrotu od dnia debiutu 5.11.2007 -minus 69,73% (w tym samym czasie WIG minus 24,99%). W tym czasie emisja dla krewnych i znajomych królika po 1,60zł. Krótki cytat po przeprowadzeniu oferty 3 lata temu: "Nasze projekty deweloperskie, model biznesowy i znakomite perspektywy rozwoju spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem inwestorów. Wyrazem tego jest sukces oferty publicznej w czasie nienajlepszej koniunktury na rynku pierwotnym. Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja naszej strategii przyczyniła się do dalszego dynamicznego wzrostu wartości Spółki dla akcjonariuszy"- powiedział cytowany w komunikacie Dror Dory Kerem, prezes Ronson Europe. Co mają Państwo na swoje usprawiedliwienie? Jakie działania zamierzacie Państwo podjąć w celu "dynamicznego wzrostu wartości Spółki dla akcjonariuszy"?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-20 1) Czy kondycja finanoswa spółki jest na tyle słaba że spółka zmuszona jest przeprowadzać nową emisję akcji? 2) Czy w rachubę wchodzi nowa emisja akcji z prawem poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-26 Mam pytanie dotyczące wskaźnika C/WK firmy RONSON - wg wyników za rok 2008 W/k na jedną akcję wynosi on 1,27 euro co daje ok 5,5 na jedną akcję w zł - zatem wskaźnik c/wk wg kursu powinien wynosic ok 0,27 a nie 1 jak podają zródła? Prosiłbym o komentarz firmy w tej sprawie - bo w takiej sytuacji Ronson jest jednym z najniżej wycenianych deweloperów na gpw..
Witam serdecznie, w odpowiedzi na Państwa zapytanie wyjaśniamy, że wartość kapitałów własnych Ronson Europe N.V. na koniec 2008 wynosiła 289,48 mln zł. Biorąc pod uwagę liczbę akcji (228,46 mln – średnia w 2008r.) otrzymujemy w/k na jedną akcję w wysokości 1,27 złotego (a nie euro). Przy obecnym kursie na poziomie 1,40 zł / akcję daje to c/wk =1,1. Z poważaniem, Pilich Magdalena  

2009-06-03 Proszę niech mnie ktoś z zarządu przekona, że warto trzymać akcje Ronsona? Jak wygląda sprzedaż mieszkań w II kwartale?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu