pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-02 (Bank przesłał mi umowę na błedne nazwisko-popełniono literówkę, umowę podpisałam ale z poprawionym nazwiskiem. O fakcie również informowałam ów bank poprzez infolinię jednak nie przesłano mi poprawinej umowy, po kilku miesiącach przysłano mi wezwanie do zapłaty wraz z opłatą za wysłane wezwanie. Mam pytanie czy bank słusznie wystawił mi wezwanie do zaploaty za prowadzenie konta z którego nie korzystałam, gdyż było na błedne nazwisko?)
(brak odpowiedzi) 

2011-04-17 Witam. Proszę o poradę w następującej sytuacji. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Jest to firma budowlana. W majątek firmy wchodzi kilka maszyn budowlanych, samochodów i działka, na której zakup zaciągnięty został kredyt pod zastaw koparki. Chcę zamknąć działalność i zacznie prowadzić ją mój mąż. Czy w takiej sytuacji bank może zarządać natychmiastowej spłaty kredytu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu