pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-02 (Bank przesłał mi umowę na błedne nazwisko-popełniono literówkę, umowę podpisałam ale z poprawionym nazwiskiem. O fakcie również informowałam ów bank poprzez infolinię jednak nie przesłano mi poprawinej umowy, po kilku miesiącach przysłano mi wezwanie do zapłaty wraz z opłatą za wysłane wezwanie. Mam pytanie czy bank słusznie wystawił mi wezwanie do zaploaty za prowadzenie konta z którego nie korzystałam, gdyż było na błedne nazwisko?)
(brak odpowiedzi) 

2011-04-17 Witam. Proszę o poradę w następującej sytuacji. Prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. Jest to firma budowlana. W majątek firmy wchodzi kilka maszyn budowlanych, samochodów i działka, na której zakup zaciągnięty został kredyt pod zastaw koparki. Chcę zamknąć działalność i zacznie prowadzić ją mój mąż. Czy w takiej sytuacji bank może zarządać natychmiastowej spłaty kredytu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu