pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-28 Gdzie można znaleść notowania ciągłe LYXOR ETF WIG20
(brak odpowiedzi) 

2010-09-25 do poprzedniego pytania: a wg jakiego wzoru?
NAV obliczana jest według poniższego wzoru: NAV = indeks bazowy + dywidenda – opłata za zarządzanie  

2010-09-23 O co chodzi z tym NAV podawanym rano przez GPW? Dlaczego nie równa się jednej dziesiątej wartości WIG20?
Różnica między wartością tytułu uczestnictwa Lyxor ETF WIG20 a wartością indeksu bazowego jest zjawiskiem naturalnym w przypadku funduszy ETF. Wynika ona z faktu, że do wartości tytułu uczestnictwa funduszu wliczona jest skumulowana wartość dywidendy wypłacanej przez spółki wchodzące w skład indeksu bazowego. 

2010-09-16 Witam,gdzie moge otrzymać prospekt emisyjny bądż statut funduszu Lyxor ETF WIG 20 ? Czy istnieje badż bedzie istniał plan syste,atycznego oszczędzania opartego na tym własnie funduszu?
Prospekt emisyjny funduszu Lyxor ETF WIG20 jest dostępny na stronie www.lyxoretf.pl. Jednostki uczestnictwa funduszu Lyxor ETF WIG20 można kupić i sprzedać w dowolnym biurze maklerskim na terenie kraju za pośrednictwem rachunku maklerskiego (podobnie jak akcje). Lyxor Asset Management jako emitent funduszu nie ma w swojej ofercie produktów oszczędnościowych opartych na funduszach ETF.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu