pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-04-24 Pytanie dot. funduszy unijnych. O ile wiem bardzo łatwo o dofinansowania z programu POKL do szkoleń pracowniczych. Możnaby w ten sposób pozyskać wielu nowych klientów (dla firm to darmowe szkolenia, np. z SAP). Czy Asseco pozyskuje środki unijne, czy posiada dział projektów, a jeśli nie, to czy zamierza robić coś w tym kierunku w przyszłości? Pozdrawiam, akcjonariusz.
(brak odpowiedzi) 

2009-10-30 Jakie wyniki za III kwartał planujecie?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Nawis shortów umocni zwyżki euro
Rekordowa ekspozycja hedge-fundów na Wall Street
Marże na Wall Street wciąż bliskie rekordu
To nie Fed odpowiada za kłopoty rynków wschodzących
Region CEE odporny na kryzys rynków wschodzących

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu