pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-05-12 Kiedy będzie jakaś informacja o planach spółki i czemu zarząd milczy?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-12 Prosimy o jakies informacje co do sytuacji finansowej i planach spolki.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-13 Czy zarząd spółki robi coś w kierunku powrotu AD DRĄGOWSKI do systemu notowań ciągłych? Jeżeli tak to proszę o informację na temat terminu (przewidywanego) powrotu na rynek główny GPW. Proszę też o informację na temat ustalenia ceny akcji nowej emisji z prawem poboru, mianowicie w jakim terminie zarząd ustali cenę i kiedy poda to do wiadomości? Jeżeli można proszę też napisać jakie widełki cenowe akcji nowej emisji zarząd rozważa? Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2009-07-09 Czy akcje Panstwa firmy, które aktualnie posiadam, będą miały prawo poboru? Są to akcje aktualnie nabywane na gpw oraz kupione nieco wczesniej. Czy ewentualny przydział będzie automatyczny?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu