pb.pl

Pytania dotyczące spółki AMPLI

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-09-27 w okresie roku kapitał własny podmiotu spada z 3 zł na akcję do 0,7 zł na akcję (przeszacowania aktywów: należności, towarów i sprzedaż towarów po cenie obniżonej o 25%). W przypadku Ampli można mieć wątpliwości, co do zasadności decyzji Zarządu, który decyduje o wyprzedaży majątku po obniżonej cenie tracąc 75% wartości posiadanego kapitału własnego celem zmiany profilu działania na inny o rentowności prognozowanej kilka procent rocznie, co oznacza, że odbudowa kapitału własnego zajmie firmie dziesięciolecia (jeżeli w ogóle). Chętnie przeczytałbym solidniejsze uzasadnienie Zarządu dot. prognozowanego okresu odbudowy wartości kapitału własnego i uzasadnienia tak drastycznych ruchów i utraty wartości spółki.
(brak odpowiedzi) 

2009-06-19 Kiedy dowiemy sie o przejęciu spółki? I jaka będzie to spółka?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-18 Czy spółka jest zagrożona upadłością?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-10 Chciałbym zapytać Pana Prezesa, a zarazem największego akcjonariusza, co spółka robi by zainteresować sobą akcjonariuszy? Kiedy firma zacznie w końcu zarabiać, jak obecne władze widzą przyszłość, w perspektywie 2-4 lat?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Jakie są prognozy na 2009 r.? Czy zarząd oczekuje zysku czy straty? Czy są planowane jakieś zmiany w działalności w celu poprawienia sytuacji w spółce?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu