Pytania dotyczące spółki
0/2 następne

Pytania inwestorów:
Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?
Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.
2016-04-16
Ze strony internetowej emitenta usunięte zostały informacje dotyczące papierów AP-Tec. Dlaczego? Czy wiąże się to z oszczędnościami w Grycksbo, czy ze zmianą planów co do rozwoju segmentu papierów do opakowań?
Dzień dobry,
w związku ze słabym zainteresowaniem tym produktem, Grupa zdecydowała o zaprzestaniu rozwoju tego rodzaju papieru.
2015-11-26
Czy emitent ma przygotowany plan działania na wypadek braku porozumienia w negocjacjach pomiędzy AP Grycksbo a Svenska Handelsbanken? Nie pytam o sam plan, tylko o to, czy taki plan jest, czy firma jest zabezpieczona przed negatywnym scenariuszem.
Dzień dobry, jesteśmy w stałym i dobrym kontakcie z SHB, Zarząd odbywa z bankiem regularne spotkania informacyjne, więc nie widzimy przesłanek by sytuacja miała ulec zmianie.
2015-06-12
Na jaką skalę produkowane są opakowania do żywności w Mochenwangen? Czy pojawi się to w raporcie? Czy plany rozwinięcia takiej produkcji w Kostrzynie zostały zarzucone?
(brak odpowiedzi)
2015-06-08
Czy wycofanie towaru z magazynów upadłego PPX UK pozwoli istotnie obniżyć zawiązaną w marcu rezerwę? Czy też powiększy się ona o ew. dług PPX Benelux?
(brak odpowiedzi)
2011-09-30
Obserwując z tygodnia na tydzień spadek cen celulozy (zarówno NBSK jak i BHKP) pojawia się pytanie, czy ceny (uwzględniając rabaty dla Arctic) są na poziomie pozwalającym zanotować dodatnie wyniki finansowe w najbliższych kwartałach?
Od kilku tygodni widoczny jest stopniowy (przeciętnie o 3-4 USD tygodniowo) spadek wskaźnikowych cen celulozy iglastej i liściastej. Jest to dla naszej firmy pozytywna informacja. Jednakże należy zauważyć, że celuloza kwotowana jest przede wszystkim w USD, natomiast osłabienie w relacji EUR-USD w dużej części niweluje ten pozytywny wpływ spadku wskaźnikowych cen celulozy. Relacje kursowe mają bardzo duży wpływ na osiągane wyniki finansowe. Warto zauważyć, że z uwagi na złożony charakter transakcji w Grupie, znaczenie ma nie tylko relacja PLN-EUR ale również wzajemne kursy SEK, GBP, EUR i USD.
2011-08-31
Czy spółka rozważa zatrzymanie produkcji w jednym ze swoich zakładów tak jak to miało miejsce u konkurencji o czym napisaliście Państwo w raporcie półrocznym? Jeżeli tak to kiedy to może nastąpić.
Spółka dostosowuje bieżącą produkcję do popytu. Z tego względu, w okresach gdy popyt ulega istotnemu zmniejszeniu wprowadzane są planowe postoje poszczególnych ciągów technologicznych na okres kilku dni. Nie planujemy zatrzymywania produkcji w żadnej z fabryk na czas dłuższy niż tydzień.
2011-08-31
Wyniki finansowe grupy w IIkw 2011 tłumaczą w znacznej części spadek kursu jaki odbył się od początku lipca tego roku. Po wynikach nasuwają się pytania o bezpieczeństwo grupy w dłuższym terminie. Czy spółka(jeżeli utrzymają się słabe tendencje rynkowe) wpadnie w problemy z płynnością za II-III kwartały?
Jak informowaliśmy w raporcie okresowym, w całej grupie kapitałowej zostały ograniczone inwestycje. Jednym z oczekiwanych efektów tej decyzji będzie zmniejszenie wypływu gotówki z przeznaczeniem na finansowanie inwestycji. Winno to wpłynąć na poprawę płynność Spółki.
2011-08-11
Z uwagi na ostatnie zawirowania na rynkach finansowych i dosyć duże zadłużenie spółki mam pytanie czy spółka jest w stanie utrzymać koszty tego finansowania czy być może zauważają Państwo presję na marże ze strony banków? Drugie pytanie, czy obecny poziom zadłużenia jest dużym czynnikiem ryzyka utraty płynności dla spółki w okresie spodziewanego spowolnienia gospodarek w Europie i czy są szanse na obniżenie tego zadłużenia?
Koszty finansowe utrzymywane są na bezpiecznym poziomie. Istotny wpływ na wahania wartości tych kosztów związane są z różnicami kursowymi.
Nasze relacje z bankami finansującymi grupę są dobre i nie widzimy zagrożenia by ta sytuacja uległa zmianie.
Poziom zadłużenia brutto stopniowo maleje, zgodnie z harmonogramem spłat rat kredytów. Nasza intencją jest dalsze zmniejszanie zadłużenia.
2011-07-29
Czy planujecie Państwo opublikować szacunki na 2011 rok? Notowania spółki tracą w bardzo szybkim tempie jak na tak dużą spółkę, w tydzień 15% w kwartał 50%, czy przyczyna tkwi w fundamentach spółki?
Spółka nie publikowała prognoz i nie planuje tego robić w 2011 roku. Nieprzewidywalność cen papieru oraz surowców w dłuższej perspektywie a także znaczący wpływ zmian kursów walut na osiągane wyniki utrudniają tworzenie stabilnych prognoz. Zarząd uważa, że Grupa Arctic Paper ma silne fundamenty, działa jednak w branży cechującej się cyklem koniunkturalnym, którego aktualna faza nie jest sprzyjająca. Pewien wpływ na silne wahania kursu odnotowane w ostatnim okresie może mieć relatywnie skoncentrowany akcjonariat oraz zmiany na rynku papierniczym w Europie w drugim kwartale br.
2011-07-29
Witam,
Czy w obecnych czasach wysokiej ceny celulozy i niskiej rentowności nadal rozważają Państwo inwestycje w rozbudowę mocy produkcyjnych? Kurs osiąga historyczne dna, wycena spadła do 50% kapitałów własnych spółki, czy skup akcji w celu umorzenia nie byłby dobrą inwestycją?
W związku z niekorzystną sytuacją rynkową i gorszymi niż oczekiwane wynikami Spółki za pierwszy kwartał 2011 roku, Zarząd podtrzymuje wcześniejszą decyzję o opóźnieniu do odwołania inwestycji w zwiększanie mocy produkcyjnych w zakładach należących do Grupy Arctic Paper. W chwili obecnej Zarząd nie planuje wystąpienia z wnioskiem do NWZA w sprawie skupu akcji własnych.
2011-07-26
Kurs akcji spada od prawie 18 miesięcy. W tym czasie cena akcji spadła o ponad 70%. Polityka informacyjna Spółki jest zerowa. Czy Zarząd planuje w jakikolwiek sposób ustosunkować się do obecnej sytuacji?
Zarząd nie komentuje kursu akcji spółki, który jest uzależniony od rozmaitych czynników, w znacznym stopniu poza kontrolą Spółki. Wyniki osiągnięte przez Grupę w 2010 oraz w pierwszym kwartale 2011 roku są poniżej naszych oczekiwań, co z pewnością przekłada się na spadający kurs akcji Arctic Paper S.A. Rynek na którym działa Grupa od kilkunastu miesięcy znajduje się w trudnej sytuacji, głównie z powodu nierównowagi podaży i popytu na runku papierów graficznych, jak i naszego głównego surowca wykorzystywanego w produkcji, czyli celulozy. Oba te elementy przekładają się wprost na cenę papierów oferowanych na rynku przez Grupę Arctic Paper, a także koszty celulozy - naszego podstawowego surowca. Skala obserwowanych wzrostów cen celulozy, gdzie indeks giełdowy celulozy wzrósł w okresie od kwietnia 2009 roku do czerwca 2011 roku w przedziale pomiędzy 76-81%, przy jednoczesnym relatywnie słabym popycie na rynku papierów graficznych powoduje, iż zmiany cen papierów zarówno na całym rynku, jak i bezpośrednio produktów oferowanych do sprzedaży przez Grupę nie są w stanie zrekompensować w pełni rosnących kosztów produkcji. Grupa wprowadziła szereg zmian w zakresie polityki cenowej, asortymentu produktów i geograficznej struktury sprzedaży, a także rozwija nowe produkty i poszukuje niszowych rynków, na których z wyższą marżą mogłaby skutecznie sprzedawać swoje produkty. We wszystkich fabrykach realizowane są programy poprawy zyskowności oraz oszczędnościowe, w tym te które dotyczą bezpośrednio redukcji zatrudnienia. Zarząd Grupy, jak i pracownicy poszczególnych jednostek operacyjnych dokładają wszelkich starań, aby minimalizować negatywne skutki finansowe wpływu czynników rynkowych i generować jak najlepsze wyniki finansowe.
2011-07-21
Gdzie można znaleźć aktualne informacje o cenach celulozy?
Aktualne ceny celuloz można śledzić na stronie internetowej www.foex.fi. Na stronie tej publikowane są notowania różnych surowców związanych z szeroko rozumianą branżą papierniczą, w tym ceny celulozy liściastej i iglastej. Proszę pamiętać że są to ceny wskaźnikowe, różniące się od cen transakcyjnych ze względu na rabaty, warunki płatności, koszty dostaw.
2011-07-20
Czy w najbliższych 3-4 kwartałach czekają nas akcjonariuszy odpisy na utratę wartości m np w Grycksbo(lub zakład w Niemczech)? Proszę oszacować ewentualne prawdopodobieństwo takiego odpisu.
Od kilkunastu miesięcy mamy do czynienia z trudną sytuacją na rynku papieru, w szczególności dotykającą niezintegrowanych producentów papierów graficznych, jakim jest Grupa Arctic Paper. Jeśli obecna sytuacja będzie się utrzymywała w kolejnych kwartałach, a ponadto nie będzie wyraźnych sygnałów, które mogłyby wskazywać na poprawę sytuacji w przyszłości, w szczególności poprzez spadek cen celulozy i/lub wzrost cen papierów graficznych nie można wykluczyć sytuacji, w której nastąpi konieczność przeprowadzenia stosownego testu na utratę wartości i ewentualnie dokonania odpisu. W chwili obecnej Zarząd nie zakłada konieczności dokonania kolejnych odpisów z tyt. trwałej utraty wartości posiadanych przez Grupę aktywów, jednak ostateczną decyzję będzie można podjąć dopiero na początku przyszłego roku, gdy będą znane wyniki poszczególnych fabryk za rok 2011 oraz będziemy mieli wiedzę na temat sytuacji rynkowej w pierwszym kwartale 2012. Zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości oraz wytycznymi MSSF, Grupa Arctic Paper jest zobowiązana do przeprowadzania testu na utratę wartości raz w roku wg stanu na dzień 31 grudnia. Stosowny test i odpis został dokonany na koniec 2010 roku.
2011-07-20
Jaka była wartość księgowa fabryki Grycksbo w momencie jej przejmowania przez Arctic w zeszłym roku?
Pełne informacje związane z nabyciem Grycksbo Paper Holding AB znajdują się w "Skonsolidowanym Raporcie Rocznym Arctic Paper S.A. za rok 2010", Nota 23.1. niniejszego raportu.
Poniżej zamieszczamy link do raportu rocznego:
http://www.arcticpaper.com/pl/PL-Local-Site/Relacje-inwestorskie2/Raporty/2010/RAPORTY-FINANSOWE/ROCZNE/
2011-07-19
W jakim punkcie jest spółka odnośnie publikacji strategii na kolejne lata a także jak wyglądają plany inwestycyjne w Polsce? Z licznych publikacji wynika, że w Ikw 2011 powinna zostać podjęta decyzja o inwestycjach w Polsce(energetyka a także plany rozbudowy mocy). Czy jest brane pod uwagę przesunięcie inwestycji np na 2013 rok?I ostatnie pytanie, czy zauważacie Państwo spadki cen celulozy w ostatnich tygodniach?
W związku z niekorzystną sytuacją rynkową i gorszymi niż oczekiwane wynikami Spółki za pierwszy kwartał 2011 roku, Zarząd podtrzymuje wcześniejszą decyzję o opóźnieniu inwestycji w zwiększanie mocy produkcyjnych w zakładach należących do Grupy Arctic Paper. Spadki cen celulozy w ostatnich tygodniach mają prawdopodobnie charakter sezonowy, a ich skala jest na razie niewielka, w związku z czym nie należy na chwilę obecną oczekiwać istotnego wpływu tej zmiany na wyniki finansowe Arctic Paper.
2011-07-07
Czy zarząd spółki ma zamiar ustosunkować się co do kursu cen akcji, który nieustannie spada od 18 miesięcy oraz rozpocząć informować akcjonariuszy o podpisywaniu znaczących umów?
W ostatnich tygodniach nie nastąpiły żadne nowe zdarzenia, które mogłyby mieć wpływ na spadek kursu akcji. Ubiegły rok był dla Spółki bardzo trudny i nadal zmagamy się z bardzo wysokimi cenami cen celuloz. O sytuacji Spółki informowaliśmy szczegółowo przy publikacji wyników za I kwartał 2011. Spółka zanotowała w I kwartale 2011 roku stratę netto na poziomie 8,46 mln zł. Głównym czynnikiem wpływającym niekorzystnie na osiągane marże i wyniki finansowe była właśnie ciągle utrzymująca się bardzo wysoka cena podstawowego surowca - celulozy. Stanowi to duże obciążenie wpływające niekorzystnie na wyniki Grupy. Zarząd dokłada wszelkich starań, aby poprawić wyniki finansowe Spółki. Kontynuujemy działania zmierzające do poprawy zyskowności fabryk w Mochenwangen oraz w Munkedals, a w marcu wprowadziliśmy kolejne podwyżki cen papieru, których skutki będą widoczne w wynikach finansowych w kolejnych kwartałach. Wyniki za I półrocze 2011 opublikujemy 31.08.2011.
Spółka wywiązuje się z obowiązków informacyjnych i wszystkie raporty bieżące, dotyczące m.in. znaczących umów, są dostępne na stronie internetowej Spółki. Ostatnie takie zdarzenia miały miejsce w kwietniu br. Warto zwrócić uwagę na relatywnie wysokie kapitały Spółki, według których kwalifikuje się umowy jako znaczące (wartość umowy osiąga 10% kapitałów).
2011-04-16
Czy zarząd rekomenduje wypłatę dywidendy z zysku za rok 2010?
Decyzja dot. rekomendacji podziału zysku i wypłaty dywidendy jeszcze nie zpadła. Zarząd przedłoży swoją propozycję Radzie Nadzorczej, która zbierze się w ostatnich dniach kwietnia br.. Ostateczne decyzje leżą oczywiście w gestii Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy.
2011-02-22
Czy w roku 2011 bedzie wyplacana dywidenda?
Decyzję o wypłacie i wysokości dywidendy podejmuje Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy.
Raport roczny za rok 2010 zostanie opublikowany 29 kwietnia br.
2010-11-19
Kiedy zamierzają przedstawić Państwo zapowiadaną od kilku miesięcy strategię?
Kiedy zamierzają przedstawić Państwo zapowiadaną od kilku miesięcy strategię?
Prace nad długoterminową strategią Arctic Paper trwają od pewnego czasu. Opóźnienie w ich finalizacji i prezentacji inwestorom spowodowane jest dwoma czynnikami:
- istotnymi zmianami na rynku, zarówno w zakresie popytu i podaży, jak również w postępie technologicznym – co ma swoje odzwierciedlenie w wymuszaniu zmian w naszym produkcie (oczekiwanych przez odbiorców parametrach papieru );
- nieuregulowaniem do chwili obecnej zasad obowiązujących w Europie w zakresie polityki energetycznej i regulacji związanych z rynkiem praw do emisji CO2. Energetyka ma znaczący wpływ na proces produkcji papieru i koszty jego wytwarzania. Arctic Paper planuje rozbudowę swojego potencjału energetycznego. Decyzje inwestycyjne i kierunki rozwoju muszą współgrać z regulacjami jakie będą obowiązywać w Unii Europejskiej w latach 2013-2020. Niestety, Unia Europejska ma kilkunastomiesięczne opóźnienie w podjęciu i opublikowaniu decyzji co do rynku praw do emisji i polityki energetycznej. Dopiero po ustaleniu i opublikowaniu „reguł gry” jakie będą obowiązywały w Europie na najbliższe lata będzie możliwe wybranie optymalnych technologii i rozwiązań oraz podjęcie decyzji inwestycyjnych. Chcemy uniknąć sytuacji gdy zmiana prawa może skutkować poważnymi konsekwencjami dla działalności papierni należących do grupy Arctic Paper.
2010-08-03
W jaki sposób Arctic Paper ma zamiar zareagować na planowaną podwyżkę VAT w Polsce? Czy firma podniesie ceny o wartość spowodowaną podwyżką VAT, czy zdecyduje się obniżenie marż? Również czy firma ma analizy w jaki sposób planowana podwyżka może wpłynąć na eksport produktów z fabryki z Kostrzynia.
Podwyższenie VAT o 1% (z obecnych 22% na 23%) przełoży się na wzrost ceny brutto papieru. Z punktu widzenia naszych polskich klientów nie jest to zmiana istotna, zważywszy, że sprzedajemy do firm które same także są płatnikami podatku VAT. Podwyżka VAT nie ma wpływu na nasz eksport czy dostawy wewnątrz-wspólnotowe.
Istotniejsze znaczenie ma wprowadzenie podatku VAT w wysokości 8% na książki, które planowane jest na początek stycznia 2011. Z punktu widzenia odbiorcy finalnego-czytelnika zwiększy się cena detaliczna książki w Polsce, a z punktu widzenia drukarń zmniejszy się różnica pomiędzy podatkiem naliczonym a należnym, co wpłynie negatywnie na płynność finansową polskich drukarń.
2010-03-31
Czy w pierwszym kwartale tego roku wzrosły ceny papieru sprzedawanego przez Arctic Paper jeśli tak to o ile r/r?
W pierwszym kwartale 2010 roku zauważalny jest wzrost popytu na papier na wielu rynkach w Europie. Ten trend związany jest z pewnym ożywieniem w gospodarkach poszczególnych krajów oraz zwiększaniem budżetów na promocje przez firmy. Po stronie podażowej widać większą determinację producentów w zbilansowaniu podaży z popytem, wdrożonymi programami poprawy rentowności, w tym także wzrostem cen różnych gatunków papieru. Wzrost ten jest różny w różnych krajach, ale wyraźna jest tendencja wzrostowa, szczególnie od początku marca. Najwięksi producenci ogłosili podwyżki cen papieru średnio o 30-40 EUR/t.
Arctic Paper koncentruje swoje działania na ciągłej poprawie rentowności, w tym poprzez wzrost cen swoich produktów i podobnie jak inni producenci podnosi stopniowo ceny papieru. Średni wzrost cen papieru ustalanych w walutach lokalnych wyniósł w pierwszym kwartale 2010 około 2,5%, w porównaniu do czwartego kwartału 2009 roku, co przekłada się na wzrost cen o ok. 1% w EUR. Grupa wdraża obecnie, a także planuje kolejne podwyżki cen papierów. Komunikaty prasowe/handlowe dot. planowanych podwyżek cen papieru znajdują się na naszej stronie internetowej.
2010-03-26
kiedy dokładnie odbędzie się WZA chodzimi o kwestię dywidendy
Termin WZA nie został jeszcze ustalony. Publikacja raportu rocznego za 2009 rok odbędzie się 29.04.2010 a to oznacza, że WZA może być planowane na koniec maja/pierwsze dni czerwca. Gdy tylko termin zostanie ustalony poinformujemy o nim inwestorów.
Zarząd Spółki podtrzymuje składane deklaracje co do wypłaty dywidendy, odpowiednie uchwały zostaną podjęte podczas WZA.
2010-03-11
Witam, jak spadek kursu euro będzie mial wpływ na przyszłe wyniki,czy firma zabezpiecza się w jakiś sposób w tym zakresie jeśli tak to w jaki,czy ceny zakupu produktów do produkcji papieru to euro czy zlotówki (jakie to proporcje)?
Jednym z czynników wpływających na wyniki finansowe osiągane przez Grupę Arctic Paper jest kształtowanie się kursów walut w szczególności par EUR/PLN, EUR/SEK, GBP/PLN, GBP/SEK, USD/PLN, USD/SEK, PLN/SEK. Z uwagi na fakt, iż znacząca część naszej sprzedaży odbywa się na rynkach strefy Euro, poziom naszych przychodów w PLN zależy bezpośrednio od kształtowania się par EUR/PLN, EUR/SEK oraz PLN/SEK. Z kolei znacząca część naszych kosztów, przede wszystkim zakupy głównego surowca do produkcji papieru jakim jest celuloza, a także różnego rodzaju chemikaliów realizowana jest w EUR i USD. Można zatem mówić o częściowym dopasowaniu przychodów i kosztów realizowanych w głównych walutach obcych tj. EUR i USD. Celuloza jest kwotowana w USD, a następnie przeliczana na walutę fakturowania, najczęściej EUR, pozostała część jest fakturowana w USD.
Dodatkowo, ryzyko walutowe Grupy Arctic Paper zostało opisane na stronie 34, Skonsolidowanego Raportu Kwartalnego za IV Kwartał 2009 roku w sekcji „Czynniki ryzyka związane z otoczeniem, w jakim działa Grupa”
Spółka począwszy od maja 2009 dokonała częściowej konwersji zadłużenia wyrażonego w walutach lokalnych (PLN i SEK) do EUR, co spowodowało częściowe dopasowanie aktywów obrotowych (głównie należności handlowe) do pasywów (zobowiązania handlowe i zobowiązania z tyt. kredytów) wyrażonych w tej walucie.
Obecnie, poza opisanymi w Skonsolidowanym Raporcie Kwartalnym za IV kwartał 2009 roku transakcjami terminowym Spółka nie zabezpieczała ryzyka kursowego. Wynikało to w głównej mierze z braku wystarczających limitów skarbowych umożliwiających realizacje takich transakcji. Od kilku tygodni prowadzimy intensywne rozmowy w celu uzyskania stosownych limitów tak aby częściowo zabezpieczyć ekspozycję Grupy przed ryzykiem zmian kursów walut.
2010-03-01
W związku z raportem bieżącym 8/2010, dotyczącym przejęcia kontroli nad Grycksbo, chciałbym sie dowiedzieć, czy w umowie zawarta jest klauzula o okresowej niezbywalności przez Szwedów całości lub części otrzymanych akcji z puli wyemitowanych 3.000.000, czy nabywca może nimi od razu dowolnie obracac wedle uznania (zbyć je).
Zgodnie z zawartą umową akcje objęte przez Sprzedających (tj. dotychczasowych właścicieli Grycksbo) są objęte sześciomiesięcznym lock-upem.
2010-02-04
Dlaczego Państwo odstąpili od podania wyników finansowych za II kwartał 2010?
Kiedy możemy się spodziewać informacji czy urządy ochrony konkurencji wydały zgodę na przejęcie Grycksbo Paper.
Czy dalej jest podtrzymywana data 1 marca jako zamknięcie przejęcia czy może się przesunąć?
Spółka odstąpiła od publikowania oddzielnie wyników II kwartału 2010 z uwagi na bardzo mały odstęp czasowy pomiędzy obligatoryjnymi terminami publikacji wyników za II kwartał i za I półrocze 2010 – tylko dwa tygodnie. Ta decyzja oparta jest na przepisach rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących o okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równorzędne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
Spółka podtrzymuje termin 1 marca 2010 jako planowaną datę sfinalizowania akwizycji.
Zobacz inne spółki
01CYBATON
06MAGNA
08OCTAVA
11BIT
14ZACH
4FUNMEDIA
4FUNMEDIA-PDA
8FORMULA
ABAK
ABCDATA
ABMSOLID
ABPL
ABSINVEST
ACARTUS
ACE
ACREO-PDA
ACTION
ADMASSIVE
ADVADIS
ADVOCULAR
AFHOL
AGORA
AGROLIGA
AGROMA
AGROTON
AIRMARKET
ALCHEMIA
ALEJA
ALEJA-PDA
ALIOR
ALKAL-PDA
ALMA
ALTA
ALTERCO
ALTUSTFI
ALUMAST
ALUMETAL
AMBRA
AMICA
AMPLI
AMREST
ANALIZY
ANALIZY-PDA
APATOR
APIS
APLISENS
APS
ARAMUS
ARCTIC
ARCUS
ARKAFRN12
ARMATURA
ARTEFE
ARTERIA
ARTNEWMED
ASBIS
ASSECOBS
ASSECOPOL
ASSECOPOL-PDA
ASSECOSEE
ASSECOSLO
ASSETUS
ASTARTA
ASTORIA
ASTRO
ATCCARGO
ATLANTAPL
ATLANTIS
ATLASEST
ATM
ATMGRUPA
ATONHT
ATREM
ATSENERGY
AURUM
AVIAAML
AWBUD
AZTEC
B2BPARTNER
B3SYSTEM
BAKALLAND
BALTICON
BANKBPH
BANKIER.PL
Bank DLa firmy
BARLINEK
BBCONSULT
BBIDEV
BEDZIN
BERLING
BETACOM
BGE
BGSENERGY
BIOERG
BIOINVENT-PDA
BIOMAX
BIOMAXIMA
BIOMEDLUB
BIOTON
BIPROMET
BLACKPOIN
BLOOBER
BLUETAX
BLUMERANG
BMPAG
BNPPL
BOA
BOGDANKA
BOMEDIA
BOMI
BOOMERANG
BORUTA
BORYSZEW
BORYSZEW-PDA
BOS
BOWIM
BPC
BPI
BPX
BRASTER
BROADGATE
BROADGATE-PDA
BSCDRUK-PDA
BUDIMEX
BUDOPOL
BUMECH
BYTOM
BZWBK
C2A
CALATRAVA
CALESCO
CAMMEDIA
CAPITAL
CASHFLOW
CCC
CCENERGY
CCS
CCTOOLS
CDPROJEKT
CEDC
CELTIC
CENTKLIMA
CERABUD
CEZ
CFI
CHEMOS
CIECH
CIGAMES
CNT
COALENERG
COGNOR
COLIAN
COLOMEDIC
COLUMBUS
COMARCH
COMP
COMPRESS
COPERNIC
CORELENS
CORMAY
CUBEITG
CWPE
CWPE-PDA
CYFRPLSAT
DANKS-PDA
DASE
DEBICA
DECORA
DELKO
DENTAMDC
DENTAMDC-PDA
DEPEND
DEVORAN
DFP
DGA
DIGATE
DIGITAL
DMWDM
DOMDEV
DOMLEK-PDA
DOMZDROW
DORADCY24
DRAGOWSKI-PDA
DRAGOWSKI-PP
DREWEX
DROP
DROZAPOL
DRUKPAK
DSS
DTP
DUDA
DUDA-PP
DUON
DXD-PDA
DZPOLSKA
EASTSIDE
EASYCALL
EBC
ECA
ECARD
ECERAMICS
ECHO
ECOTECH
EDINVEST
EFH
EFICOM
EGB
EGB-PDA
EKANCELAR
EKIOSK
EKIOSK-PDA
EKO
EKOEXPORT
EKOPOL
ELBUDOWA
ELEKTRIM
ELEKTROTI
ELKOP
ELSTAROIL
ELZAB
EMCINSMED
EMCINSMED-PDA
EMONT
EMPERIA
EMUZYKA
ENAP
ENEA
ENERGA
ENERGOINS
ENERGOPLD
EPICTURES
EPICTURES-PDA
EPIGON
EQUITIER
ERBUD
ERG
ERGIS
ERNE
ERS-PDA
ESKIMOS
ESOTIQ
ESSYSTEM
ESTAR
EUCO
EUIMPLANT
EUROCASH
EUROMARK
EUROSNACK
EUROTAX
EUROTEL
EXCELLENC
EXILLON
Expander
FABRFORMY
FABRYKAKD
FAM
FAMUR
FARMACOL
FASING
FASTFIN
FERRO
FERRUM
FHDOM
FINHOUSE
FITEN
FLUID
FLYPL
FON
FONECO
FOREVEREN
FORTE
FORTUNA
FOTA
FUTURIS
GALVO
GALVO-PDA
GANT
GASTELZUR-PDA
Gazel
GCINVEST
GENERGY
GENRG
GEOINVENT
GETBACK
GETIN
GETINOBLE
GETINOBLE
GINOROSSI
GLOBALTR
GLOBCITYHD
GNFIBA0814
GNFIBA1014
GOLAB
GOTFI
GPPI
GPW
GRAAL
GRAJEWO
GREENECO
GREENENER
GREENTECH
GREMMEDIA
GREMPCO
GROCLIN
GRUPAAZOTY
GRUPAREC
GTC
GWARANT
HANDLOWY
HARPER
HAWE
HBPOLSKA
HEFAL
HELIO
HERKULES
HOLLYWOOD
HORTICO
HOTBLOK
HTLSTREFA
HURTIMEX
HUTMEN
HYDRAPRES
HYDROTOR
HYPERION
I3D
IBIZAICE-PDA
IBSM
IDEABANK
IDEON
IDH
IDMSA
IFCAPITAL
IFSA
IMMOBILE
IMPEL
IMPERA
IMPEXMET
INBOOK
INC
INDATA
INDYGO
INDYKPOL
INFOSYS
INGBSK
INNOGENE
INPRO
INSTALKRK
INTEGERPL
INTELIWIS
INTERBUD
INTERCARS
INTERFERI
INTERNITY
INTERSPPL
INTROL
INVENTI
INVESTREM
INVESTREM-PDA
INVISTA
INWAZJAPC
INWESTPL
IPODS
IPOPEMA
IQMEDICA
IQP
IRENA
IVMX
IZOBLOK
IZOLACJA
JAGO
JANTAR
JHMDEV
JJAUTO
JSW
JUPITER
JWCONSTR
K2INTERNT
KABLE
KANIA
KBDOM
KCI
KCSP
KERDOS
KERNEL
KETY
KGHM
KINOPOL-PDA
KLASZTORNE
KLON-PDA
KOFOLA
KOGENERA
KOMFORTKM
KOMPAP
KOMPUTRON
KONSSTALI
KOPEX
KORBANK
KOV
KPPD
KRAKCHEM
KREC
KREDYTB
KREDYTIN
KREDYTIN-PDA
KREZUS
KROSNO
KRUK
KRUSZWICA
KSGAGRO
KUPIEC
LAURENPES
LCCORP
LENA
LENTEX
LEONIDAS
LETUS
LIBERTY
LIVECHAT
LOKATYBUD
LOTOS
LOYD
LPP
LSISOFT
LSTECHHOM
LUBAWA
LUG
LUXIMA
Lyxor
M4B
MABION
MAGELLAN
MAGNIFICO
MAKARONPL
MALKOWSKI
MARKA
MARSOFT
MARVIPOL
MAXIMUS
MAXIPIZZA
MBANK
MBFACTORY-PDA
MBFGROUP
MBPARTNER
MCI
MCLOGIC
MEDIACAP
MEDIATEL
MEDICALG
MEGARON-PDA
MENNICA
MERA
MERCATOR
MERCOR
MEW
MEXPOLSKA
MFO
MFOOD
MGAMES
MIDAS
MIESZKO
MILKILAND
MILKPOL
MILLENNIUM
MINERAL
MIRACULUM
MIRBUD
MISPOL
MIT
MMPPL
MNI
MODE
MOJ
MOL
MOMO
MONDAY
MONNARI
MOSTALPLC
MOSTALWAR
MOSTALZAB
MOTORICUS
MPAY
MSXRESOUR
MUZA
MWTRADE
NAFTA
NANOTEL
NEMEX
NEPENTES
NETIA
NETMEDIA
NEUCA
NEWWORLDN
NFIEMF
NICOGAMES
NORDEABP
NORTCOAST
NOVAINV-PP
NOVATIS
NOVINA
NOVITA
NOVITUS
NOWAGALA
NTTSYSTEM
NWAI
ODLEWNIE
OLYMPIC
ONE2ONE
ONERAY
ONICO
OPENFIN
OPENNET
OPONEO.PL
OPTIZENLB
OPTONET-PDA
OPTOPOL
ORANGEPL
ORBIS
ORCOGROUP
ORGANIC
ORIONINV
ORPHEE
ORZBIALY
ORZEL
ORZLOPONY
OTMUCHOW
PAGED
PAMAPOL
PANOVA
PARTEX-PDA
PARTNER
PATENTUS
PBG
PBOANIOLA
PBSFINANSE
PCCINTER
PCGUARD
PCZ
PEGAS
PEKAES
PEKAO
PELION
PEMANAGER
PEMUG
PEP
PEPEES
PERMEDIA
PETROLINV
PFH
PGE
PGE-PDA
PGNIG
PGSSOFT
PHARMENA
PHN
PHOENIX
PKNORLEN
PKOBP
PKOBP-PP
PKPCARGO
PLANETSOF
PLASMA
PLASTBOX
PLATYNINW
PLAYMAKER
PLAZACNTR
PMPG
POLAQUA
POLCOLORIT
POLFA
POLICE
POLIMEXMS
POLJADLO
POLLENAE
POLMAN
POLNA
POLNORD
POLREST
POLSKIHR-PDA
POLTRONIC
POLWAX
POLYMETAL
POZBUD
PPRICE
PRAGMAFA
PRAGMAINK
PREMETINV
PRESCO
PRIMAMODA
PROCAD
PROCHEM
PROCHNIK
PROJPRZEM
PROMET
PROSPER
PROTEKTOR
PROVIDENT
PROXYAD
PRTRADE-PDA
PSG
PSWCAPITA
PTI
PUBLICIA-PDA
PULAWY
PWRMEDIA
PYLON
PZU
QUANTUM
QUERCUS
QUMAK
RADPOL
RAFAKO
RAFAMET
RAINBOW
RAJDY4X4-PDA
RANKPROGR
RAWLPLUG
RCSCPAOPEN
RCSDXA0412
RCSILAOPEN
RCUNION
READGENE
REDAN
REDWOOD
REGNON
REINHOLD
RELPOL
REMAK
REMEDIS
REMEDIS-PDA
RESBUD
ROBYG
RODAN
RONSON
ropa brent
ROPCZYCE
ROTOPINO
ROVESE
RUBICON
RUCH
RUCHCHORZ
RUNICOM
S4E
SADOVAYA
SAKANA
SANOK
SANWIL
SCANMEDMM
SECOGROUP
SEKO
SELENAFM
SERENITY
SERINUS
SEVENET-PDA
SFINKS
SILESIA
SILVACG
SILVANO
SIMPLE
SITE
SKOK
SKOTAN
SKYEUROPE
SKYLINE
SKYSTONE
SMSKREDYT
SMSKREDYT-PDA
SMT
SMTSOFT
SMTSOFT-PDA
SNIEZKA
SOBET
SOBIESKI
SOHODEV
SONEL
SPC
SRNFIZ
SSI
STALEXP
STALPROD
STALPROFI
STANUSCH
STANUSCH-PDA
STAPORKOW
STARHEDGE
STARKDEV
STOPKLA
STORMM
SUNEX
SUNTECH
SUWARY
SWARZEDZ
SWIECIE
SWISSMED
SYGNITY
SYMBIO
SYNEKTIK
SYNTHOS
SZAR
T2INVEST
TALEX
TATRY
TAURONPE
TAXNET
TAXUSFUND
TECHMEX
telekomunikacja.pb.pl
TELEMEDPL-PDA
TELESTR
TELGAM
TELGAM
TELL
TERESA
TESGAS
TETA
TFONE
TILIA
TIM
TMSBROKER
TONSILAC
TORPOL
TRAKCJA
TRANSPOL
TRANSPOL-PDA
TRAVELPL
TRITON
TUEUROPA
TVN
UBOATLINE
ULMA
UNIBEP
UNICREDIT
UNITED
URLOPYPL
URSUS
VARIANT
VEDIA
VENO-PP
VENTUREIN
VERBICOM
VIDIS
VINDEXUS
VISION
VISTAL
VISTULA
VOTUM
VOTUM-PDA
WADEX
WARIMPEX
WASKO
WASPOL
WAWEL
WBAY
WDX
WERTHHOLZ
WIELTON
WIERZYCL
WIKANA
WILBO
WINDMOBIL
WINVEST
WISTIL
WODKAN
WOJAS
WORKSERV
WSIP
YAWAL
YELLOWHAT
YELLOWHAT-PDA
YOURIMAGE
ZAMET
ZASTAL
ZEG
ZELMER
ZEPAK
ZETKAMA
ZNTKLAPY
ZPUE
ZREMB
ZUE
ZYWIEC
Zadaj pytanie
Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.
Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.