pb.pl

Pytania dotyczące spółki 7BULLS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-12-14 Spółka realizuje spory projekt deweloperski, 250 mieszkań, ponad 100 miejsc garażowych, 20 lokali użytkowych. Na stronach spółki widać, że inwestycja powoli dobiega końca(termin oddania to koniec II kw 2017). Mam w związku z tym kilka pytań: 1. Proszę podać ile lokali zostało już sprzedanych(mieszkalnych i użytkowych)? 2. Czy działka była kupiona za kredyt, czy za gotówkę? 3. Ile spodziewanie się Państwo zysku na tej inwestycji, a także ile spłynie do spółki gotówki po spłacie kredytu na budowę?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-28 Spółka obiecała z początkiem 2011 nowe inwestycje i wygląda na to że na deklaracjach się skończyło pomimo informacji na stronach Triton SA. Kiedy więc ruszą nowe inwestycje?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-07 Jestem akcjonariuszem spółki Triton Development S.A. i jednocześnie członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Od kilku kwartałów monitoruję sytuację Spółki. Z raportu finansowego za I półrocze 2009, jak i później z prasy, dowiedziałem się, że projekt nie zostanie zrealizowany do sierpnia 2009 (jest to termin planowanego przejęcia budynku w użytkowanie) a dopiero na przełomie IV kwartału 2009. Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyn opóźnienia, jako że wiąże się one ze stratami finansowymi dla spółki (akcjonariuszy), jak dodatkowe koszty kredytu bankowego, opłaty karne za opóźnienie dla kupujących mieszkania, ryzyko rezygnacji z umów sprzedaży mieszkań ze strony kupujących, dodatkowe ryzyko zmiany sytuacji rynkowej do czasu oddania projektu w użytkowanie. W wywiadzie z Panią Magdaleną Szmagalską z czerwca 2009 zostało powiedziane, że projekt zostanie oddany w sierpniu. Co takiego zdarzyło się między czerwcem a sierpniem, co spowodowało przełożenie terminu?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Pod koniec czerwca Prezes obiecal nowa prognoze zysku na 2009 rok. Kiedy bedzie ona opublikowana i prosze o info jak idzie sprzedaz Triton Parku?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-01 Kiedy zostanie zakonczona (pozwolenie na użytkowanie) budowa Triton Parku? Jaki procent powierzchni zespołu Triton Park został do chwili obecnej sprzedany?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-01 Proszę zarząd o komentarz do wyników. Na stronie spółki jest informacja, że pozostało już tylko 211 mieszkań do sprzedania w Triton Park. Należy rozumieć, że sprzedaz idzie bardzo dobrze. Wcześniejszy plan zysku EBITDA 100 mln zł zostanie zrealizowany?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu