pb.pl

Pytania dotyczące spółki 7BULLS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-12-14 Spółka realizuje spory projekt deweloperski, 250 mieszkań, ponad 100 miejsc garażowych, 20 lokali użytkowych. Na stronach spółki widać, że inwestycja powoli dobiega końca(termin oddania to koniec II kw 2017). Mam w związku z tym kilka pytań: 1. Proszę podać ile lokali zostało już sprzedanych(mieszkalnych i użytkowych)? 2. Czy działka była kupiona za kredyt, czy za gotówkę? 3. Ile spodziewanie się Państwo zysku na tej inwestycji, a także ile spłynie do spółki gotówki po spłacie kredytu na budowę?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-28 Spółka obiecała z początkiem 2011 nowe inwestycje i wygląda na to że na deklaracjach się skończyło pomimo informacji na stronach Triton SA. Kiedy więc ruszą nowe inwestycje?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-07 Jestem akcjonariuszem spółki Triton Development S.A. i jednocześnie członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Od kilku kwartałów monitoruję sytuację Spółki. Z raportu finansowego za I półrocze 2009, jak i później z prasy, dowiedziałem się, że projekt nie zostanie zrealizowany do sierpnia 2009 (jest to termin planowanego przejęcia budynku w użytkowanie) a dopiero na przełomie IV kwartału 2009. Bardzo proszę o wyjaśnienie przyczyn opóźnienia, jako że wiąże się one ze stratami finansowymi dla spółki (akcjonariuszy), jak dodatkowe koszty kredytu bankowego, opłaty karne za opóźnienie dla kupujących mieszkania, ryzyko rezygnacji z umów sprzedaży mieszkań ze strony kupujących, dodatkowe ryzyko zmiany sytuacji rynkowej do czasu oddania projektu w użytkowanie. W wywiadzie z Panią Magdaleną Szmagalską z czerwca 2009 zostało powiedziane, że projekt zostanie oddany w sierpniu. Co takiego zdarzyło się między czerwcem a sierpniem, co spowodowało przełożenie terminu?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Pod koniec czerwca Prezes obiecal nowa prognoze zysku na 2009 rok. Kiedy bedzie ona opublikowana i prosze o info jak idzie sprzedaz Triton Parku?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-01 Kiedy zostanie zakonczona (pozwolenie na użytkowanie) budowa Triton Parku? Jaki procent powierzchni zespołu Triton Park został do chwili obecnej sprzedany?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-01 Proszę zarząd o komentarz do wyników. Na stronie spółki jest informacja, że pozostało już tylko 211 mieszkań do sprzedania w Triton Park. Należy rozumieć, że sprzedaz idzie bardzo dobrze. Wcześniejszy plan zysku EBITDA 100 mln zł zostanie zrealizowany?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu