pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-23 czy zamierzaja Państwo skorzystać z dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).?
(brak odpowiedzi) 

2011-08-19 Czy akcje spółki przestaną kiedykolwiek szurać po dnie?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-30 KIEDY WEJDĄ DO OBROTU AKCJĘ PP?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-01 Kiedy będą notowane prawa do akcji?kiedy nastąpi asymilacja akcji? Czy coś w tej sprawie się rusza?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-24 Dlaczego tak długo była przetrzymana gotówka z zapisów dodatkowych, poprzez takie zagranie akcjonariusze są w jakiś sposób stratni !!!
(brak odpowiedzi) 

2010-10-29 Ile spółka zarobiła na przetrzymaniu gotówki inwestorów z zapisów dodatkowych. Przydział miał nastąpić tydzień temu, jednak spółka postanowiła przetrzymać 30 mln z zapisów dodatkowych przez kolejne 10dni. Nie zmienia się zasad w trakcie gry, nie zarabia się pieniędzy mrożąc je ponad czas zapowiedziany wcześniej.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Skąd się biorą te ilości akcji powodujące z góry ustalony spadek ceny do dolnych widełek skoro brak komunikatów w tej sprawie? Czy za tym kryją się transakcje insiderskie?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-25 Mam do zrządu konkretne pytanie, a mianowicie czy ktoś z osób lub spółek które zawarły ostatnio porozumienie dokonywały sprzedaży akcji ? Dlaczego zarząd firmy nie interesuje się tak dramatycznym spadkiem kursu przy tak dużych obrotach czy nie powinien wystąpić do KNF o zbadanie czy nie miała miejsca manipulacja kursem gdyż przez ostatnie kilka sesji obróciło sie ponad 15 mln akcji co jest bardzo podejrzane.Milczenie ze strony zarządu powoduje zniechęcenie do zakupu akcji a tym samym daje akceptację do takich poczynań.
(brak odpowiedzi) 

2010-07-05 Kiedy zostaną wprowadzone do biegu akcje nowej emisji?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-30 Czy spółka zamierza w końcu postarać się o dopuszczenie do obrotu akcji (praw do akcji) nowej emisji?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-08 Witam serdecznie, W harmonogramie emisji poznaliśmy datę ogłoszenia o przydziale akcji, natomiast brak daty przydziału akcji, kiedy ona nastąpi? Drugie pytanie, czy nowa emisja będzie wprowadzona do obrotu w postaci PDA czy akcjonariusze będą czekali na zarejestrowanie emisji w KRS?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-28 Kiedy będą notowane prawa poboru ATE?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu