pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-23 czy zamierzaja Państwo skorzystać z dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).?
(brak odpowiedzi) 

2011-08-19 Czy akcje spółki przestaną kiedykolwiek szurać po dnie?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-30 KIEDY WEJDĄ DO OBROTU AKCJĘ PP?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-01 Kiedy będą notowane prawa do akcji?kiedy nastąpi asymilacja akcji? Czy coś w tej sprawie się rusza?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-24 Dlaczego tak długo była przetrzymana gotówka z zapisów dodatkowych, poprzez takie zagranie akcjonariusze są w jakiś sposób stratni !!!
(brak odpowiedzi) 

2010-10-29 Ile spółka zarobiła na przetrzymaniu gotówki inwestorów z zapisów dodatkowych. Przydział miał nastąpić tydzień temu, jednak spółka postanowiła przetrzymać 30 mln z zapisów dodatkowych przez kolejne 10dni. Nie zmienia się zasad w trakcie gry, nie zarabia się pieniędzy mrożąc je ponad czas zapowiedziany wcześniej.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-30 Skąd się biorą te ilości akcji powodujące z góry ustalony spadek ceny do dolnych widełek skoro brak komunikatów w tej sprawie? Czy za tym kryją się transakcje insiderskie?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-25 Mam do zrządu konkretne pytanie, a mianowicie czy ktoś z osób lub spółek które zawarły ostatnio porozumienie dokonywały sprzedaży akcji ? Dlaczego zarząd firmy nie interesuje się tak dramatycznym spadkiem kursu przy tak dużych obrotach czy nie powinien wystąpić do KNF o zbadanie czy nie miała miejsca manipulacja kursem gdyż przez ostatnie kilka sesji obróciło sie ponad 15 mln akcji co jest bardzo podejrzane.Milczenie ze strony zarządu powoduje zniechęcenie do zakupu akcji a tym samym daje akceptację do takich poczynań.
(brak odpowiedzi) 

2010-07-05 Kiedy zostaną wprowadzone do biegu akcje nowej emisji?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-30 Czy spółka zamierza w końcu postarać się o dopuszczenie do obrotu akcji (praw do akcji) nowej emisji?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-08 Witam serdecznie, W harmonogramie emisji poznaliśmy datę ogłoszenia o przydziale akcji, natomiast brak daty przydziału akcji, kiedy ona nastąpi? Drugie pytanie, czy nowa emisja będzie wprowadzona do obrotu w postaci PDA czy akcjonariusze będą czekali na zarejestrowanie emisji w KRS?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-28 Kiedy będą notowane prawa poboru ATE?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu