pb.pl

Pytania dotyczące spółki ATLANTIS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-13 Chyba już najwyższa pora aby poprawić wizerunek spółki poprzez poprawę jej relacji z inwestorami. Mam trzy pytania - co z planami połączenia z Investment Frends, co z kontraktem z Siemens AG, co z pozyskaniem funduszy unijnych na projekty energetyczne. Szanowny Zarządzie, zacznijcie nas informować co się dzieje w spółce bo w przeciwnym razie stracicie najlepszy akcjonariat.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-26 Najwyższa pora aby poprawić relację pomiędzy spółką a inwestorami i zacząć odpowiadać na zadawane pytania.Oto pierwsze z nich : z jakim inwestorem branżowym i na jakim etapie znajdują się rozmowy na temat objęcia nowej emisji akcji zatwierdzonej przez NWZA 26.11.2009 roku ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Kiedy można spodziewać się jakichkolwiek inwestycji i zysków w spółce? Kiedy będzie rentowna?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Czy w tym półroczu spólka poda do publicznej wiadomosci producenta turbin wiatrowych?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Jak wysokie są szanse powodzenia misji w Afganistanie i czy są planowane inwestycje gdzie indziej?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu