pb.pl

Pytania dotyczące spółki ATLANTIS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-13 Chyba już najwyższa pora aby poprawić wizerunek spółki poprzez poprawę jej relacji z inwestorami. Mam trzy pytania - co z planami połączenia z Investment Frends, co z kontraktem z Siemens AG, co z pozyskaniem funduszy unijnych na projekty energetyczne. Szanowny Zarządzie, zacznijcie nas informować co się dzieje w spółce bo w przeciwnym razie stracicie najlepszy akcjonariat.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-26 Najwyższa pora aby poprawić relację pomiędzy spółką a inwestorami i zacząć odpowiadać na zadawane pytania.Oto pierwsze z nich : z jakim inwestorem branżowym i na jakim etapie znajdują się rozmowy na temat objęcia nowej emisji akcji zatwierdzonej przez NWZA 26.11.2009 roku ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Kiedy można spodziewać się jakichkolwiek inwestycji i zysków w spółce? Kiedy będzie rentowna?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Czy w tym półroczu spólka poda do publicznej wiadomosci producenta turbin wiatrowych?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-19 Jak wysokie są szanse powodzenia misji w Afganistanie i czy są planowane inwestycje gdzie indziej?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu