pb.pl

Pytania dotyczące spółki ATMGRUPA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-03-04 W raporcie za 4Q podano, że w dniu 25 października nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej ATM Studio. Dlaczego nie podano, że na 31.12.2011 r. wykonawcy naliczono karę za opóźnienie na ponad 10,0 mln zł i potrącono z wynagrodzenia, a tego nie pokazano w raporcie?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-05 Czy biorąc pod uwagę rozwój nowych technologii 3d, spółka myśli, by w nie zainwestować?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-01 Czy jest szansa na spotkanie się z przedstawicielem Firmy ATM Grupa w celu przedstawienia pomysłu film/serial?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Sprawdzamy, jaki zasięg będzie miała nowa fala hossy
Wiara w hossę na Wall Street największa w historii
Obligacji na minusie mniej o 2 bln USD
1700 USD w zasięgu złota
Wyceny na rynkach wschodzących najwyższe od 2007 r.

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu