pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-12 Wydaje się, iż w Ministerstwie Gospodarki jest biurokratyczny bałagan który wpływa negatywnie na rozwój innowacyjnych rozwiązań dotyczących utylizacji odpadów w Polsce. Czy spółka zamierza wystąpić na drogę prawną wobec MG ?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-11 Co się dzieje z pierwszą ratą w wysokości 1 mln USD za licencję, o której spółka Aton informowała rok temu? Miała wpłynąć do końca 2010r.
(brak odpowiedzi) 

2010-11-08 Czy Aton HT zamierza uczestniczyć ze swoimi urządzeniami utylizacyjnymi w akcji utylizacji skażonego gruntu po pożarze cystern kolejowych w Białymstoku? Ile mógłby na tym zarobić ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-26 Jak akcjonariusz planujący na NWZ zadać pare pytań Prezesowi Spólki, chciałbym się dowiedzieć z jakiej przyczyny odwołano NWZ w dniu 29.10.2010 oraz czemu Prezes nie zawiadomił o zmniejszeniu zaangażowania w Spółce.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-02 Obroty rzędu 10 mln zł i zysk na poziomie 1 mln zł na koniec roku są w naszym zasięgu. Jeśli uda się zrealizować kontrakt amerykański, będziemy mówić o zupełnie innych wyższych kwotach – kończy Robert Barczyk. Czy w tych 10 mln PLN mieści się I transza (1mln $) z kontraktu zawartego kilka miesięcy temu z nieznaną nam f. z USA?
(brak odpowiedzi) 

2010-07-19 Czy w zapisach dodatkowych nowej emisji obowiązuje proporcjonalna redukcja zgodnie z Art. 436 KSH ?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-10 Szanowni Państwo, Proszę o informację : 1) Czy są bliższe informacje odnośnie wykorzystania ATONITU w oczyszczalnaich ścieków? Informowali Państwo o wysłaniu ATONITu do Niemiec celem badań pod kątem wykorzystania materiału w oczyszczalniach. 2) Czy w bieżącym roku zamierzają Państwo ubiegać się o środki unijne w ramach dofinansowania dalszych prac na technologią MTT?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-13 1. Czy spółka planuje przesiadkę z NC na rynek główny? 2. Czy spółka rozważa sprzedaż licencji na technologie MTT do poszczególnych krajów? 3. Czy spółka może w przybliżeniu podać prognozy finansowe na rok 2010 i na lata kolejne?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-04 Jako akcjonariusz jestem oczywiscie zadowolony z nadchodzacych zmian oraz nadchodzacych zamowien (krajowych i zagranicznych!) Czy firma dysponuje odpowiednimi mocami produkcyjnymi zeby sprostac duzej ilosci zamowien jakie moga naplynac w krotkim okresie czasu w 2010?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-12 Szanowni Państwo, Prosiłabym o wyjaśnienie czy informacja dotycząca sprzedaży przez AtonHT 4 urządzeń na Łotwę została już podpisana?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-21 Szanowny Panie Prezesie. Prosiłabym o udzielenie odpowiedzi na następujace pytania: 1. Jak wygląda realizacja umowy z firmą Bestmont? 2.Czy realizacja prognozy dotyczącej zysku netto na rok 2009 nie jest zagrożona? 3.Czym uzasadni Pan brak sprzedaży urządzeń na rynki zagraniczne(pomijając sprzedaż w ramach programu Amiante), na których nie ma ograniczeń prawnych ich stosowania tak jak to jest w Polsce? 4. Czy rozważa Pan/zarząd spółki sprzedaż akcji spółki lub patentów inwestorowi zagranicznemu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu