pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-12 Wydaje się, iż w Ministerstwie Gospodarki jest biurokratyczny bałagan który wpływa negatywnie na rozwój innowacyjnych rozwiązań dotyczących utylizacji odpadów w Polsce. Czy spółka zamierza wystąpić na drogę prawną wobec MG ?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-11 Co się dzieje z pierwszą ratą w wysokości 1 mln USD za licencję, o której spółka Aton informowała rok temu? Miała wpłynąć do końca 2010r.
(brak odpowiedzi) 

2010-11-08 Czy Aton HT zamierza uczestniczyć ze swoimi urządzeniami utylizacyjnymi w akcji utylizacji skażonego gruntu po pożarze cystern kolejowych w Białymstoku? Ile mógłby na tym zarobić ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-26 Jak akcjonariusz planujący na NWZ zadać pare pytań Prezesowi Spólki, chciałbym się dowiedzieć z jakiej przyczyny odwołano NWZ w dniu 29.10.2010 oraz czemu Prezes nie zawiadomił o zmniejszeniu zaangażowania w Spółce.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-02 Obroty rzędu 10 mln zł i zysk na poziomie 1 mln zł na koniec roku są w naszym zasięgu. Jeśli uda się zrealizować kontrakt amerykański, będziemy mówić o zupełnie innych wyższych kwotach – kończy Robert Barczyk. Czy w tych 10 mln PLN mieści się I transza (1mln $) z kontraktu zawartego kilka miesięcy temu z nieznaną nam f. z USA?
(brak odpowiedzi) 

2010-07-19 Czy w zapisach dodatkowych nowej emisji obowiązuje proporcjonalna redukcja zgodnie z Art. 436 KSH ?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-10 Szanowni Państwo, Proszę o informację : 1) Czy są bliższe informacje odnośnie wykorzystania ATONITU w oczyszczalnaich ścieków? Informowali Państwo o wysłaniu ATONITu do Niemiec celem badań pod kątem wykorzystania materiału w oczyszczalniach. 2) Czy w bieżącym roku zamierzają Państwo ubiegać się o środki unijne w ramach dofinansowania dalszych prac na technologią MTT?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-13 1. Czy spółka planuje przesiadkę z NC na rynek główny? 2. Czy spółka rozważa sprzedaż licencji na technologie MTT do poszczególnych krajów? 3. Czy spółka może w przybliżeniu podać prognozy finansowe na rok 2010 i na lata kolejne?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-04 Jako akcjonariusz jestem oczywiscie zadowolony z nadchodzacych zmian oraz nadchodzacych zamowien (krajowych i zagranicznych!) Czy firma dysponuje odpowiednimi mocami produkcyjnymi zeby sprostac duzej ilosci zamowien jakie moga naplynac w krotkim okresie czasu w 2010?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-12 Szanowni Państwo, Prosiłabym o wyjaśnienie czy informacja dotycząca sprzedaży przez AtonHT 4 urządzeń na Łotwę została już podpisana?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-21 Szanowny Panie Prezesie. Prosiłabym o udzielenie odpowiedzi na następujace pytania: 1. Jak wygląda realizacja umowy z firmą Bestmont? 2.Czy realizacja prognozy dotyczącej zysku netto na rok 2009 nie jest zagrożona? 3.Czym uzasadni Pan brak sprzedaży urządzeń na rynki zagraniczne(pomijając sprzedaż w ramach programu Amiante), na których nie ma ograniczeń prawnych ich stosowania tak jak to jest w Polsce? 4. Czy rozważa Pan/zarząd spółki sprzedaż akcji spółki lub patentów inwestorowi zagranicznemu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu