pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-12-16 Na giełdach długów pojawiła się oferta sprzedaży dużego pakietu wierzytelności wobec Bumechu (3,5 mln zł). Wierzyciel zapowiada kupno następnych długów Spółki. Czy ew. spłata tych zobowiązań wpłynie na płynność Bumechu?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-30 Czy wejście do rady nadzorczej spółki Elkop Pana M. Patrowicza oznacza wycofanie się z niej Bumech-u? Co z zapowiedzią przejęcia Elkopu?
Zapowiedź BUMECH S.A. przejęcia ELKOP S.A. nie była jednoznaczną deklaracją tylko jedną z omawianych na konferencji prasowej opcji. Do tej pory Zarząd BUMECH S.A. nie wybrał jeszcze żadnej z nich. Obecnie trudno przesądzać o tym, jak zmiany w składzie Rady Nadzorczej ELKOP wpłyną na współpracę spółek. 

2009-09-29 Czy spółka ma zamiar zwiększyć zaangażowanie w Elkopie?
„Na chwilę obecną nie zapadły żadne wiążące decyzje organów Spółki w tym zakresie”  

2009-09-28 Czy spółka planuje synergię ze spółką Elkop?
„Na chwilę obecną nie zapadły żadne wiążące decyzje organów Spółki w tym zakresie”  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania
Jeszcze przez lata podaż miedzi będzie przewyższała popyt
Wall Street rozczaruje w końcówce roku
Bessa maluchów równie długa jak w kryzysie finansowym
Nawis shortów umocni zwyżki euro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu