pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-04-04 Czy spółka zamierza publikować raporty miesięczne jak to robią inne spółki z NC ? Pytam dlatego, że obserwując kurs jak i obroty od początku debiutu widać wyraźnie coraz mniejsze zainteresowanie spółką, a taki ruch pokazałby troskę o inwestorów jak i podniósłby wiarygodność wśród rzeszy drobnych inwestorów. Martwi mnie również brak chęci publikowania raportów skonsolidowanych po przejęciu Fesenko, inwestując w akcje spółki chciałoby się mieć większą możliwość analizy sytuacji w spółce, a opierając się tylko na raportach kwartalnych nieskonsolidowanych ciężko ocenić sytuację w spółkach przynależnych.
(brak odpowiedzi) 

2011-03-22 Szanowni Państwo, czy wiadomo coś o wynikach przejmowanych spółek Fesenko i RusOil? Przede wszystkim chodzi mi o rentowności obydwu spółek. I w kontekście powyższego pytania mam jeszcze jedno: czy będą prezentowane, przynajmniej orientacyjnie, wyniki skonsolidowane Broad Gate za I kwartał kończący się już niedługo? Dziękuję!
(brak odpowiedzi) 

2011-03-17 Witam serdecznie. W związku z planami kolejnych przejęć nasuwa się pytanie o finansowanie tych przedsięwzięć. Czy spółka zamierza oprzeć się kredytem, czy emisją akcji a tym samym rozwodnieniu kapitału. Jeśli emisja to pod jaką postacią i w jakiej wielkości. Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-02-28 Czy obecne wzrosty na rynku ropy naftowej będą miały wpływ na bieżące wyniki spółki? Jeśli tak, to jaki on będzie?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-22 Dzień dobry, Mam kilka pytań odnośnie rozszerzania asortymentu przez Spółkę: Jakie jest zamierzone źródło pozyskania LPG do dystrybucji przez Broad Gate w Polsce? Czy będzie to Repsol czy może inny kontrahent ze Wschodu? Czy spółka oprócz wyrobów własnej rafinerii zamierza importować produkty ropopochodne z innych rafinerii na Ukrainie albo w Rosji? Czy Broad Gate zamierza rozszerzyć przedstawicielstwo Repsola i pozostałych partnerów na wschodnie kraje? Dziękuję bardzo za odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu