pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-04-04 Czy spółka zamierza publikować raporty miesięczne jak to robią inne spółki z NC ? Pytam dlatego, że obserwując kurs jak i obroty od początku debiutu widać wyraźnie coraz mniejsze zainteresowanie spółką, a taki ruch pokazałby troskę o inwestorów jak i podniósłby wiarygodność wśród rzeszy drobnych inwestorów. Martwi mnie również brak chęci publikowania raportów skonsolidowanych po przejęciu Fesenko, inwestując w akcje spółki chciałoby się mieć większą możliwość analizy sytuacji w spółce, a opierając się tylko na raportach kwartalnych nieskonsolidowanych ciężko ocenić sytuację w spółkach przynależnych.
(brak odpowiedzi) 

2011-03-22 Szanowni Państwo, czy wiadomo coś o wynikach przejmowanych spółek Fesenko i RusOil? Przede wszystkim chodzi mi o rentowności obydwu spółek. I w kontekście powyższego pytania mam jeszcze jedno: czy będą prezentowane, przynajmniej orientacyjnie, wyniki skonsolidowane Broad Gate za I kwartał kończący się już niedługo? Dziękuję!
(brak odpowiedzi) 

2011-03-17 Witam serdecznie. W związku z planami kolejnych przejęć nasuwa się pytanie o finansowanie tych przedsięwzięć. Czy spółka zamierza oprzeć się kredytem, czy emisją akcji a tym samym rozwodnieniu kapitału. Jeśli emisja to pod jaką postacią i w jakiej wielkości. Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2011-02-28 Czy obecne wzrosty na rynku ropy naftowej będą miały wpływ na bieżące wyniki spółki? Jeśli tak, to jaki on będzie?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-22 Dzień dobry, Mam kilka pytań odnośnie rozszerzania asortymentu przez Spółkę: Jakie jest zamierzone źródło pozyskania LPG do dystrybucji przez Broad Gate w Polsce? Czy będzie to Repsol czy może inny kontrahent ze Wschodu? Czy spółka oprócz wyrobów własnej rafinerii zamierza importować produkty ropopochodne z innych rafinerii na Ukrainie albo w Rosji? Czy Broad Gate zamierza rozszerzyć przedstawicielstwo Repsola i pozostałych partnerów na wschodnie kraje? Dziękuję bardzo za odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu