pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-06 Można wiedzieć dlaczego na ostatnim Walnym grupa Totmes wykazała więcej akcji niż posiada- czy grupa dokonywała zakupów na giełdzie w ostatnim okresie?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-01 Do końca I kwartału miała się roztrzygnąć akwiycja COIG- jakie są szanse na udane zakończenie i czym będzie finansowana. Rozumiem że nowy statut niedawno zmieniony zakłada że nie możecie pozyckać więcej kapitału niż 0,5 mln- a więc emisja akcji już odpada.
(brak odpowiedzi) 

2010-12-02 Na jakim etapie jest obecnie spółka w przetargu na COIG?
W dniach 22-26 listopada 2010 osoby wskazane przez B3System S.A. przeprowadzały badanie spółki COIG S.A. Ostateczny termin na złożenie przez B3System wiążących propozycji warunków umowy na zakup akcji spółki COIG S.A. upływa 23 grudnia 2010 roku o godz. 12 00.  

2010-10-21 Czego można się spodziewać po wynikach III kw.? Czy będą zgodne z zapowiedziami prezesa?
Wyniki za III kw. omówimy szczegółowo na spotkaniu dla inwestorów, które odbędzie się 16 listopada. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt ze spółką. 

2010-10-21 Kiedy zostanie zakończone połączenie z COPI i Navipro?
Procedury związane z połączeniem tych podmiotów zostaną zakończone do końca br. Od 2011 roku Copi S.A. i Navipro Sp. z .o.o. będą już funkcjonować w ramach struktur B3System S.A. 

2010-03-30 Jakich przychodów Oczekujecie Panowie po połączeniu z Copi ?
Spodziewamy się że, po połączeniu z COPI S.A. przychody B3System S.A. wzrosną z poziomu 40-50 mln zł do około 150 mln zł w skali roku. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu