pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-04-11 Czy do spółki wpływają jakieś kolejne oferty dotyczące montażu oferowanych przez Was nośników reklamy?
(brak odpowiedzi) 

2011-04-11 Czy są już jakieś wyniki wynikając z zeszłorocznej umowy z Tesco? Czy już wszystkie nośniki są zamontowane? Kiedy jakaś informacja na temat postępów?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-26 Czemu Prezes sprzedawał akcje? Czy miało to na celu rozruszanie kursu?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-25 Czy wiadome jest władzom spółki co to za transakcje miały miejsce kilka tygodni temu? Czy to któryś z głównych akcjonariuszy sprzedawał akcje? Czy Spółka ma zamiar przed publikacją raportu za 1 kwartał przedstawić jakieś informacje na temat poczynań spółki? Czy jakiś plan na rozruszanie kursu?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu