pb.pl

Pytania dotyczące spółki CENSTALGD

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-03-12 Czy Cognor w przyszłości zamierza przekazywać więcej informacji, które są ważne dla całej grupy? Chodzi o zakup ZW "Profil".
(brak odpowiedzi) 

2011-05-20 Kiedy bedzie podana informacja nt. gdzie i kiedy mozna odebrac warranty?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-18 Czy mogą Państwo podać co było tematem rozmów z zeszłego tygodnia zarządu spółki z analitykami i przedstawicielami instytucji finansowych? Znaczący wzrost akcji od początku tygodnia w opinii wielu(w tym prasy) może być powiązane z tym spotkaniem. Proszę zatem o przedstawienie szczegółów spotkania do publicznej wiadomości(w tym danych jakie zarząd na spotkaniu ujawnił).
(brak odpowiedzi) 

2010-09-25 Czy po ewentualnej transakcji z Mittalem inwestorzy mogą liczyć na extra dywidendę?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-25 Czy obecne działania na kursie spółki nie zmierzaja do przymusowego wykupu i wycofania spółki z giełdy?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-26 czy plotki o sprzedaży cognora to tylko plotki czy fakt?
(brak odpowiedzi) 

2009-04-29 W związku z połączeniem z ZSS i budową grupy COGNOR chciałbym uzyskać informację na temat aktualnej wartośći księgowej spółki. Zaszły spore zmiany a ten parametr nie został jeszcze przekazany.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu