pb.pl

Pytania dotyczące spółki CENSTALGD

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-03-12 Czy Cognor w przyszłości zamierza przekazywać więcej informacji, które są ważne dla całej grupy? Chodzi o zakup ZW "Profil".
(brak odpowiedzi) 

2011-05-20 Kiedy bedzie podana informacja nt. gdzie i kiedy mozna odebrac warranty?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-18 Czy mogą Państwo podać co było tematem rozmów z zeszłego tygodnia zarządu spółki z analitykami i przedstawicielami instytucji finansowych? Znaczący wzrost akcji od początku tygodnia w opinii wielu(w tym prasy) może być powiązane z tym spotkaniem. Proszę zatem o przedstawienie szczegółów spotkania do publicznej wiadomości(w tym danych jakie zarząd na spotkaniu ujawnił).
(brak odpowiedzi) 

2010-09-25 Czy po ewentualnej transakcji z Mittalem inwestorzy mogą liczyć na extra dywidendę?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-25 Czy obecne działania na kursie spółki nie zmierzaja do przymusowego wykupu i wycofania spółki z giełdy?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-26 czy plotki o sprzedaży cognora to tylko plotki czy fakt?
(brak odpowiedzi) 

2009-04-29 W związku z połączeniem z ZSS i budową grupy COGNOR chciałbym uzyskać informację na temat aktualnej wartośći księgowej spółki. Zaszły spore zmiany a ten parametr nie został jeszcze przekazany.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu