pb.pl

Pytania dotyczące spółki

      0/8   następne

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-18 Przed sądem arbitrażowym w syktywkarze toczy się proces z powództwa cwk wobec rosyjskiego ministerstwa lasów ; czy oznacza to koniec dobrej współpracy czyli wycofanie ze stratami rzędu 100mln zł z KOmi?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-16 Chciałem zapytać dlaczego spółka nie odpowiada na pytania inwestorów ? Czy panu prezesowi nie wstyd za to co dzieje się z kursem ? Spółka już jest groszowa a perspektywy ma znacznie gorsze. Czy to nikogo nie interesuje ???
(brak odpowiedzi) 

2011-08-12 Jak prezes ocenia obecną sytuację finansową spółki w odniesieniu do bieżącego kursu akcji? Czy CZP będzie Biotonem Bis?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-03 Rozpoczęcie inwestycji najpierw od budowy ciepłowni spalającej poprodukcyjne odpady jest niezwykłą sytuacją . Dlaczego odstąpiono od logicznej wydawałoby się kolejności inwestycji tj. najpierw zakład produkujący deski i w związku z tym odpady produkcyjne mozliwe do spalenia a potem dopiero powstaje temat co zrobić z odpadami . Także J. Sloan reprezentujący Kanade wydawał się być tym żdziwiony ( w podtekście można zadać pytanie czy to nie Rosjanie wymusili taką zmianę )
(brak odpowiedzi) 

2011-05-03 Proszę w krótki biznesowy sposób uzasadnić zarobek pana I. Króla w wysokości 2 mln zł/rok za prace w centrozapie oraz gaże zarżadu łacznie z prezesem obejmujące kilka mln zł w sytuacji gdy spółka generuje gigantyczne straty na poziomie operacyjnym a kluczowa inwestycja w KOMI leży odłogiem
(brak odpowiedzi) 

2011-04-09 Skąd biorą się takie straty na poziomie operacyjnym?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-27 Od bardzo dawna czekam na informacje na temat postępów pracy przy realizacji inwestycji w Komi. Dlaczego nie umieszczono nawet zdjęć, o których aktualizacji była mowa? Czyżby wynikało to z zatrzymania prac nad inwestycją, a może ignorancją w przekazywaniu rzetelnych inf.? Dlaczego spółka tak mało wycięła drzew, czy jest to wynik dokonywanej wycinki pod drogi? Chciałbym aby spółka podała dynamikę przychodów za pierwsze miesiące 2011 roku. Dziękuje.
(brak odpowiedzi) 

2011-02-15 Spółki energetyczne zamierzają importować prąd z Rosji. Co na to Centrozap?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-30 Dlaczego nie mamy żadnych informacji o: 1. zaawansowaniu i rzeczywistym stanie realizacji projektu w KOMI ? 2. Dalszym planie i harmonogramie działaniu w kwestii odszkodowania ? 3. Ew. kolejnych emisjach akcji lub/i obligacji ?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-27 CO z dochodzeniem Prokuratury Okręgowej w Katowicach o działanie na szkodę spółki z roku 2005 - czy sprawa została zakończona umorzeniem czy też będzie akt oskarżenia do sądu w tej sprawie?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-26 Kiedy ukażą się wiarygodne, podkreślam wiarygodne, informacje o projekcie Komi?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-18 Prezes Król zapowiadał szybsze podanie wyników za 4 kwartał 2010r. kiedy można się ich spodziewać? Zapowiadał także nowe informacje związane z inwestycja w Komi...
(brak odpowiedzi) 

2010-12-24 Prezes Król w TVN BIZNES zarzekał się że nie będzie nowej emisji akcji. Nowa emisja jednak jest, a to znaczy że prezes nas oszukał, wprowadził w błąd. Dlaczego?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-23 Z serii "L" Centrozap SA pozyskał łącznie 36.695.281,00 zł brutto. Ile pozyskał netto?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-16 Po raz kolejny spółka otrzymuje wsparcie ze strony konsula generalnego RP w Petersburgu. Proszę o komentarz i dlaczego spółka nie informuje na bieżąco o takich wydarzeniach?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-19 Co CentroPromSport zrobił z akcjami Ruchu Chorzów (zakupionych w ramach emisji serii I) po cenie 1,3 w ilości ponad 1 mln sztuk?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-12 Czy aktualnie w kręgu zainteresowania CZP (poza PRONOX) jest inwestycja w inną spółkę z GPW będącej w trudnej sytuacji finansowej pod kątem jej restrukturyzacji
(brak odpowiedzi) 

2010-10-09 Czy są plany całkowitego wycofania się z biznesu w Komi lub sprzedaży większościowych udziałów w biznesie Komi?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-01 Czy zarząd spółki prowadzi rozmowy ze Skarbem Państwa w sprawie odszkodowania ? W komunikacie Emitent podaje że jest skłonny na ugodę, czy również SP przejawia zainteresowanie takim rozwiązaniem tej kwestii ?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-23 Ile akcji własnej spółki Centrozap posiada prezes Król?
Aktualnie prezes Ireneusz Król posiada 1.112.000 sztuk akcji Centrozap SA 

2010-09-22 Po kwartale którego roku można się spodziewać, że CZP osiągnie zysk netto??
Tak szybko jak tylko sie da. 

2010-09-21 W odpowiedzi na pytanie o stan prac w Komi padła odpowiedź: Jeśli taka jest wola inwestorów, to postaramy się zrobic aktualne zdjęcia podczas wizytacji placu budowy." W imieniu inwestorów proszę o więcej danych dotyczących Komi.
Dane na temat inwestycji w Komi dostępne są na naszej stronie internetowej www.centrozap.eu. Dostępna jest tam również galeria zdjęć. Uzupełnimy je niebawem, gdy teren budowy odwiedzi premier rządu Federacji Rosyjskiej Władimir Putin. Wizyta zaplanowana jest na 28 września 2010 roku.  

2010-09-21 PGE ma duże doświadczenie w energetyce i nie zamierza inwestować w EC w Rudzie Śląskiej - jak władze Centrozapu uzasadniają celowośc zakupu tego 'aktywa energetycznego' i nastepczych wielomilionowych inwestycji - czy nie prościej , zamiast kupować przestarzały zakład energetyczny - czy nie prościej zatem jest wybudowac nowy obiekt w dobrze wybranym miejscu?
Inwestycje typu green field sa oczywiście ciekawe, ale spore atuty mają również działające już zakłady. Wymagają one nakładów inwestycyjnych, ale nie trzeba tworzyć od podstaw, na przykład wielu elementów infrastruktury. Patrząc pod tym kątem inwestycja w Halembie ma wiele niepodważalnych atutów. Realizować ją będziemy przy wsparciu z inwestora branżowego.  

2010-09-19 Czy to prawda że spółka ma kupca na cały projekt "Komi"? Cz jest pomysł wycofania się z Rosji w związku ze specjalizacją spółki w energetykę ?
Energetyka to w tej chwili podstawowa branża działalności i rozwoju Centrozap SA. Wynika to z przyjętej przez władze spółki strategii Rozwoju Przedsiębiorstwa. Firma jednak przygotowuje i bada szereg innych projektów biznesowych z różnych dziedzin i zlokalizowanych w różnych krajach świata. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Projekt Komi to jeden z najciekawszych projektów nad którymi przyszło nam pracować. Skala przedsięwzięcia jest jednak ogromna. Nigdy nie ukrywaliśmy, ze jego realizacja wymagać będzie wsparcia. Rozmawialiśmy i rozmawiamy na temat różnych elementów współpracy przy realizacji tego projektu.  

2010-09-09 Czy poza deklaracjami władze Komi mają udział w finansowani tych inwestycji ?
Władze rosyjskie partycypują w kosztach budowy dróg lesnych pokrywając do 50 procent wartości inwestycji. Budowa Centrum Głębokiej Przeróbki Drewna to przedsięwzięcie prywatne. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu