pb.pl

Pytania dotyczące spółki COMARCH

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-08-16 W nawiązaniu do Państwa pytania, odpowiadam, że pomysł dotyczy stworzenia programu on-line dla sektora administracji publicznej.
Mamy prośbę o podanie namiarów na siebie w celu umożliwienia ewentualnego kontaktu, najlpiej przy użyciu e-maila [email protected] 

2010-08-12 czy jest szansa na spotkanie się z przedstawicielem Firmy ComArch w celu przedstawienia pomysłu oprogramowania?
Proszę o udzielenie informacji jakiego rodzaju jest ten pomysł i jakiej branży/produktu/technologii dotyczy - taka informacja pozwoli nam skierować sprawę do właściwej osoby. 

2010-06-24 Witam, Czy Comarch wezmie udzial w licytacji TETY? Polscy akcjonariusze byli by zadowoleni z takiego przejecia. Co wiecej mozna zaproponowac bezgotowkowa zaplate/zamiane akcjami spolki Comarch'u.
Comarch nie jest zainteresowany.  

2010-05-27 Dlaczego spólka reklamuje się (chodzi o produkt Optima) na stronie www.krld.pl czyli koreanskiej republiki ludowej i czym byc może wspiera przez to serwisy panstwa podejrzewanego o łamanie praw człowieka?
Wg wiedzy Spółki, reklama pojawiła się na serwisie www.krld.pl przypadkowo poprzez domenę republika.pl sieć Google i została natychmiast zablokowana. 

2009-06-04 Kiedy zarząd podejmie ostateczną decyzję w sprawie skupu własnych akcji?
Po zakończeniu kwestii formalnych związanych z przeprowadzaniem operacji i w uzależnieniu od sytuacji rynkowej.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu