pb.pl

Pytania dotyczące spółki COMARCH

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-08-16 W nawiązaniu do Państwa pytania, odpowiadam, że pomysł dotyczy stworzenia programu on-line dla sektora administracji publicznej.
Mamy prośbę o podanie namiarów na siebie w celu umożliwienia ewentualnego kontaktu, najlpiej przy użyciu e-maila investor@comarch.pl 

2010-08-12 czy jest szansa na spotkanie się z przedstawicielem Firmy ComArch w celu przedstawienia pomysłu oprogramowania?
Proszę o udzielenie informacji jakiego rodzaju jest ten pomysł i jakiej branży/produktu/technologii dotyczy - taka informacja pozwoli nam skierować sprawę do właściwej osoby. 

2010-06-24 Witam, Czy Comarch wezmie udzial w licytacji TETY? Polscy akcjonariusze byli by zadowoleni z takiego przejecia. Co wiecej mozna zaproponowac bezgotowkowa zaplate/zamiane akcjami spolki Comarch'u.
Comarch nie jest zainteresowany.  

2010-05-27 Dlaczego spólka reklamuje się (chodzi o produkt Optima) na stronie www.krld.pl czyli koreanskiej republiki ludowej i czym byc może wspiera przez to serwisy panstwa podejrzewanego o łamanie praw człowieka?
Wg wiedzy Spółki, reklama pojawiła się na serwisie www.krld.pl przypadkowo poprzez domenę republika.pl sieć Google i została natychmiast zablokowana. 

2009-06-04 Kiedy zarząd podejmie ostateczną decyzję w sprawie skupu własnych akcji?
Po zakończeniu kwestii formalnych związanych z przeprowadzaniem operacji i w uzależnieniu od sytuacji rynkowej.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu