pb.pl

Pytania dotyczące spółki CAPITAL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-06-29 czy spolka moze podac troche wiecej informacji na temat nowej inwestycji spolki: PLASTICS KM S.A ?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-12 Na poprzednim WZA podjęliście uchwałę o rozpoczęciu buyback'u jeżeli cena akcji CP spadnie istotnie poniżej wartości księgowej przypadającej na jedną akcję. Na ostatnim WZA nie było żadnej informacji o tym działaniu. Czy możliwość skupu akcji jest dalej rozważana, czy już nie jest brana pod uwagę jako przyszła inwestycja CP?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-14 Czy Capital jest bliski sprzedaży spółki portfelowej e-muzyka? Podawano jakiś czas temu że losy tej spółki miały się wyjasnić do końca minionego kwartału.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-29 Witam, Czym po sprzedaży ecarda, będzie zajmował sie Pan Korbowicz w CPA, jakie projekty będzie nadzorował skoro z szerok rozumianą IT w spółce czyli e-muzyką, 123market zajmuje się podobno Pan Górski(wiadomość z forum)? Czy zarząd, nie jest w obecnej strukturze aktywów zbyt szeroki(4 osoby)? Pozdrawiam, AM
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu