pb.pl

Pytania dotyczące spółki CAPITAL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-06-29 czy spolka moze podac troche wiecej informacji na temat nowej inwestycji spolki: PLASTICS KM S.A ?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-12 Na poprzednim WZA podjęliście uchwałę o rozpoczęciu buyback'u jeżeli cena akcji CP spadnie istotnie poniżej wartości księgowej przypadającej na jedną akcję. Na ostatnim WZA nie było żadnej informacji o tym działaniu. Czy możliwość skupu akcji jest dalej rozważana, czy już nie jest brana pod uwagę jako przyszła inwestycja CP?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-14 Czy Capital jest bliski sprzedaży spółki portfelowej e-muzyka? Podawano jakiś czas temu że losy tej spółki miały się wyjasnić do końca minionego kwartału.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-29 Witam, Czym po sprzedaży ecarda, będzie zajmował sie Pan Korbowicz w CPA, jakie projekty będzie nadzorował skoro z szerok rozumianą IT w spółce czyli e-muzyką, 123market zajmuje się podobno Pan Górski(wiadomość z forum)? Czy zarząd, nie jest w obecnej strukturze aktywów zbyt szeroki(4 osoby)? Pozdrawiam, AM
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena
Rentowności obligacji zagrażają hossie na Wall Street
Dlaczego EBC będzie ograniczać zwyżki euro do dolara

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu